آموزش‌های الکترونیکی استاد و دانشجو تحت نظارت است
همراه ما باشید

آموزش‌های الکترونیکی استاد و دانشجو تحت نظارت است

آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون آموزشی دانشگاه تهران از تمهیدات این دانشگاه برای ارتقای کیفیت دروس الکترونیکی در آموزش های مجازی و نظارت بر فعالیت اساتید و دانشجویان در کلاس های الکترونیکی خبر داد.

سید حسین حسینی معاون آموزشی دانشگاه تهران در گفت وگو با فارس درباره تمهیدات این دانشگاه برای ارتقای کیفیت دروس الکترونیکی در آموزش های مجازی و نظارت بر فعالیت اساتید و دانشجویان در کلاس های الکترونیکی، اظهارداشت: حفظ کیفیت آموزش از اصول ما است و به همه مسوولان، اعضای هیات علمی و اساتید گفته شده که بر ارتقای کیفیت دروس الکترونیکی اهتمام داشته باشند.
به گفته حسینی، به اساتید گفته شده با تاکید بر اهمیت حضور در کلاس های مجازی به دانشجویان، برای مشارکت حداکثری دانشجویان در کلاس ها تلاش کنند و به دانشجویان تاکید شده که مقررات حضور در کلاس مجازی مانند کلاس حضوری است و از این رو باید در فعالیت در کلاس اهتمام داشته باشند. 
*بر فعالیت استاد و دانشجو در آموزش های الکترونیکی نظارت می شود
وی افزود: برای ارزیابی و نظارت بر نحوه آموزش های الکترونیکی مقرر شد که اداره کل برنامه ریزی درسی و نظارت آموزشی دانشگاه با مشارکت مرکز یادگیری الکترونیکی دانشگاه بر تشکیل کلاس و فعالیت استاد و دانشجو نظارت کند و این کار در حال انجام است.
معاون آموزشی دانشگاه تهران افزود: همچنین گزارش عملکرد اعضای هیات علمی و اساتید و گزارش محتواهای ارائه شده از سوی آنان به صورت هفتگی ثبت و بررسی می شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه