جلسه هیات مدیره سازمان نصر آنلاین برگزار شد
همراه ما باشید

جلسه هیات مدیره سازمان نصر آنلاین برگزار شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - جلسه هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران روز یکشنبه ۱۷ فروردین ماه به صورت برخط برگزار شد.

این نشست برخط به ریاست محمدباقر اثنی عشری رییس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای به موضوع مشکلات کسب و کارها در فراگیری بحران ویروس کرونا اختصاص داشت. اعضای هیات مدیره به همفکری برای چاره اندیشی در مورد بحران کرونا و تبعات آن در حوزه فناوری اطلاعات کشور پرداختند.
پس از بررسی موضوعات و مشکلات، اعضای هیات مدیره درخواست کردند سازمان به دلیل تنوع زیاد کسب و کارها در حوزه فاوا و عدم امکان ارایه یک راه حل یکسان برای تمام آنها، رهنمودها و راهکارهای پیشنهادی را در قالب توصیه نامه‌ای به عنوان یک چارچوب کلی به کسب و کارها ارایه کند.
همچنین راهکارهای موجود در خصوص استفاده از پتانسیل‌های سازمان در کمک به کسب و کارها برای برون رفت از بحران کنونی بررسی شد. پس از بحث و بررسی موارد پیشنهادی توسط اعضای هیات مدیره، مقرر شد موارد و مشکلات پیشنهادی توسط کمیسیون ها به دبیرخانه بحران سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اعلام شود تا تصمیمات کلی و همه جانبه برای کمک به شرکت‌ها در حوزه‌های مختلف توسط سازمان، معین شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه