تلویزیون هم سریال مجازی تولید می‌کند
همراه ما باشید

تلویزیون هم سریال مجازی تولید می‌کند

آی‌سی‌تی‌نیوز - معاونت فضای مجازی سازمان صداوسیما توزیع اولین سریال خود با نام «چارسو» را در فضای مجازی آغاز کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، امین امانی کارگردان سریال چارسو درباره این سریال به روابط عمومی معاونت فضای مجازی گفت:سریال «چارسو» که مضمونی کمدی دارد، در 13 قسمت از شبکه نما و اپلیکیشن تلوبیون و سپهر معاونت فضای مجازی رسانه ملی پخش خود را از ۱۵فروردین ماه ساعت ۱۵:۱۵ آغاز کرده است در هر قسمت سریال چارسو یک موضوع مطرح و دوران های مختلف به ان پرداخته می شود.
این کارگردان تصریح کرد: «عصر بدوی»، «عصر قجری»، «عصر نودی» و «عصر صدوی» چهار دوره ای هستند که داستان هایی که در حدود دوماه تصویربرداری کرده ایم در آن روایت می شود و به مضامینی نظیر تغذیه، تربیت فرزند، ازدواج، صله رحم، اوقات فراغت و ... پرداخته می شود که نگاهی کمدی و طنز دارند.
وی افزود: برای مثال ما «چشم و هم چشمی» را در عصر حجر می بینیم و بعد در همان قسمت در خانواده ای دیگر در عصر قجر می بینیم که این چشم و هم چشمی به چه شکلی بروز یافته است.
امانی عنوان کرد: یوسف صیادی،نصرالله رادش،افشین سنگ چاپ،رامین ناصر نصیر ،شراره رخام،عباس جمشیدی فر ،سروش جمشیدی،محمد شیری،شهرزاد عبدالمجید،سوسن پرور،عباس محبوب و... از جمله بازیگران این سریال هستند.
برخی عوامل این سریال عبارتنداز: تهیه کننده: روشان امیری٫ نویسندگان : کریم خودسیانی و حمزه صالحی، مدیر تصویربرداری: مجید طرقی،مدیر صدابرداری: جعفر علیان، طراح گریم: پرشینگ بهرامی ،طراحی لباس: روشان امیری،مدیر تولید: مهران علیزاده،تدوین: امین امانی و....
امین امانی به تازگی ساخت مجموعه تلویزیونی «دنیای گمشده»را نیز به پایان رسانده است.
همچنین فیلمنامه سریال «جزیره» به کارگردانی و تهیه کنندگی امین امانی توسط کیاوش زارع طلب درحال نگارش است که این کار نیز قرار است از معاونت فضای مجازی رسانه ملی پخش شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه