غیبت نمایندگان مجلس به بهانه کندی اینترنت
همراه ما باشید

غیبت نمایندگان مجلس به بهانه کندی اینترنت

آی‌سی‌تی‌نیوز - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: بسیاری از نمایندگان مجلس به بهانه سرعت پایین اینترنت در جلسات آنلاین مجلس غیبت کردند.

«علیرضا سلیمی»، نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با انتقاد به عدم حضور همکاران خود در جلسات علنی مجلس به بهانه پائین بودن سرعت اینترنت گفت: بسیاری از نمایندگان مجلس به بهانه سرعت پائین اینترنت در دو جلسه قبل از عید و اولین جلسه بعد از عید، غیبت کردند. وقتی هیات رئیسه اعلام می کند حضور در جلسه ای رسمی اجباری است، این چه بهانه ای است؟! مگر در شرایط عادی برای حضور در جلسات به تهران نمی آئید؟!
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در ادامه تصریح کرد: نمایندگان برای این قبیل جلسات جدی باید به جایی بروند که سرعت اینترنت بالاست و یا اینکه به تهران بیایند و اگر هم در شهرستان ها هستند به مراکز استان ها بروند.
به گزارش برنا، این نماینده مجلس در ادامه ضمن اشاره به کاهش سرعت اینترنت خاطرنشان کرد: همه دنیا به صدا و سیما فرکانس می دهند ما هم مانند سایر کشورها، فرکانس هایی در اختیار صدا و سیما قرار دادیم لذا با تقویت زیرساخت ها، باید این کاهش سرعت برطرف شود. 

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه