دستگاه‌های اجرایی دورکاری را رعایت کردند
همراه ما باشید

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران:

دستگاه‌های اجرایی دورکاری را رعایت کردند

آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران گفت: تمامی دستگاه های اجرایی نسبت به رعایت دورکاری نیروهای خود اقدام کرده اند.

غلامرضا عباس پاشا معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران در گفت‌وگو با فارس، در خصوص تمدید دورکاری کارکنان دستگاه‌های اجرایی تا 20 فروردین اظهار داشت: بخش‌نامه‌ای امروز در خصوص غربالگری نیروهای انسانی در دستگاه‌های اجرایی استان تهران ابلاغ می‌شود و بر اساس پروتکل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا این غربالگری باید در دستگاه‌های اجرایی اتفاق بیفتد.

وی بیان داشت: تمامی نیروهای انسانی دستگاه‌های اجرایی باید در سامانه سلامت ثبت ‌نام کنند و در ورودی‌های دستگاه‌های اجرایی نیز با استفاده از تب‌سنج نسبت به غربالگری این افراد اقدامات لازم انجام می شود و در صورتی که فردی تب بالایی داشته باشد نسبت به قرنطینه و طی مراحل درمانی آن فرد اقدام می‌شود.

عباس پاشا اظهار داشت: با توجه به اینکه ایام نوروز به پایان رسیده و اکثر مسافران به شهر برگشته‌اند و تا 15 روز آینده می‌توان پیک شیوع بیماری کرونا در نظر گرفت.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری تهران تصریح کرد: در بخش نامه غربالگری نیز مطرح شده که دستگاه‌های اجرایی نسبت به ضد عفونی کردن و رعایت فاصله فیزیکی بین نیروهای کار اقدام کنند.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا دستگاه‌های اجرایی به اجرای طرح دورکاری عمل کرده‌اند گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی اقدامات لازم را‌‌‌ جهت دورکاری انجام داده‌اند و ترافیک امروز مربوط به شرکت‌ها و بخش‌های خصوصی بوده است که باید نظارت بیشتری در این خصوص صورت بگیرد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه