رییس جمهور از تخلفات وزارت ارتباطات حمایت می‌کند
همراه ما باشید

حجت‌الاسلام والمسلمین نصرالله پژمانفر:

رییس جمهور از تخلفات وزارت ارتباطات حمایت می‌کند

راه‌اندازی نشدن شبکه ملی اطلاعات سبب شد حاکمیت در فضای مجازی محقق نشود

رییس جمهور از تخلفات وزارت ارتباطات حمایت می‌کند

آی‌سی‌تی‌نیوز - نماینده مرم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: عدم راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات سبب شده حاکمیت در فضای مجازی محقق نشود.

حجت‌الاسلام والمسلمین نصرالله پژمانفر در گفتگو با خبرنگار حوزه مجلس گروه سیاسی خبرگزاری آنا، با اشاره به برخی ولنگاری‌ها در فضای مجازی و محتواهایی با موضوع شیوع ویروس کرونا که نگرانی مردم را در پی داشت، اظهار کرد: مسلماً وزارتخانه ارتباطات و فناوری اطلاعات عامل اصلی در کنترل نکردن چنین ناهنجاری‌هایی است. خلأ نظارت از سوی مسئولان سبب شده درگاه‌های دیگر بر فضای فکری کشور مسلط شده و بسته‌های محتوایی خود را به افکار عمومی القا کنند.

وی افزود: متأسفانه حمایت‌هایی که شخص رئیس جمهور نسبت به تخلفات وزارت ارتباطات در ولنگاری فضای مجازی دارد نیز مزید بر علت است.

عضو فراکسیون فضای مجازی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: عدم راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات سبب شده حاکمیت در فضای مجازی محقق نشود.

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با کنترل فضای اینترنت می‌توانیم بهترین خدمات را در ارتباط با نیازهای مردم ارائه کنیم. بنابراین چیزی که ضرورت دارد، اینترنت ملی است که باید به آن بپردازیم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه