الکترونیکی کردن دفترچه بیمه اولویت اول وزیر ارتباطات در سال 98
همراه ما باشید

الکترونیکی کردن دفترچه بیمه اولویت اول وزیر ارتباطات در سال 98

الکترونیکی کردن دفترچه بیمه اولویت اول وزیر ارتباطات در سال 98

آی‌سی‌تی‌نیوز - وزیر ارتباطات با بیان اینکه طرحی برای ایجاد زیرساخت ده ها هزار شغل در سال ۹۸ آماده کرده اند، گفت: دفترچه بیمه الکترونیکی مهمترین برنامه دولت الکترونیک در سال آینده خواهد بود.

وزیر ارتباطات با بیان اینکه طرحی برای ایجاد زیرساخت ده ها هزار شغل در سال ۹۸ آماده کرده اند، گفت: دفترچه بیمه الکترونیکی مهمترین برنامه دولت الکترونیک در سال آینده خواهد بود.

محمدجواد آذری جهرمی بر 10 محور در راستای ایجاد زیرساختهایی حول ۱۰ هزار شغل، برخورد با کلاهبرداری های پیامکی، افزایش ۱۰۰ درصدی ۴G در روستاها، ایجاد دفترچه بیمه الکترونیکی و ارسال ماهواره ایرانی در مدار تاکید کرد.

اشتغالزایی: طرحی برای ایجاد زیرساخت ده‌هاَ هزار شغل آماده کردیم. با آموزش، کمک‌های بیمه‌ای و مالیاتی و پیش‌خرید محصولات ایرانی روستایی قرار است کارهای بزرگی انجام دهیم.

حق‌الناس⁩ است: سرعت و کیفیت بالا و ارزان حق شما است. به‌جای شما رأی ندهند و نظر شما تغییر نکند حق شماست. حفاظت از حریم‌شخصی و امنیت شما، نبود پیامک مزاحم و برخورد با کلاهبرداری‌ها حق شما است.

دسترسی‌همگانی⁩: سال ۹۷ به لطف خدا پر‬ برکت بود. در شهرها فیبرنوری تا خانه ارائه شد و تعداد روستاهای دارای دسترسی به ۴G افزایش ۱۰۰ درصدی داشتند که موجب مهاجرت معکوس و رونق اقتصادی برای آنها مانند کلپورگان و دَرَک می‌شود. اگرچه تحریم‌ها مانع جدی هستند اما اراده ما محکم‌تر است.

شفاف‌سازی⁩ برای شما: اژدهای هفت سر و اختاپوس فساد با اجرای ‎دولت‌الکترونیکی⁩ نابود خواهند شد. با اجرای کارت سوخت بانکی و رجیستری موبایل، مانع هزاران میلیارد تومان رانت شدیم. دفترچه بیمه و سلامت الکترونیکی مهمترین برنامه این حوزه در‬ سال ۹۸ خواهد بود. اما نیاز است بقیه هم همکاری کنند.

پیشرفت صنعت فضایی⁩: ماهواره‌های بسیاری در حال ساخت هستند که برای حل مسائل زیست‌محیطی و بلایای طبیعی مطابق آخرین فناوری‌ها طراحی شده‌اند. این ماهواره‌ها در صف انتظار قرارگیری در مدار هستند برای ⁧ غرور ملی⁩، ارسال ‎پیام‌دوستی⁩ ایرانیان به جهان و باز هم خبرخوب⁩

محتوای سالم؛ جامعه سالم: زمانی که دیگران بی‌خیالند و به تخریب مشغولند، انصاف است دست روی دست بگذاریم؟ ⁧ ‎جشنواره کودک‌آنلاین⁩ و حمایت از تولیدکنندگان محتوای داخلی را ادامه خواهیم داد تا خانواده و نسل آینده سالم و پرنشاطی داشته باشیم.

آینده‌‬ روشن⁩ متعلق به شماست: ‎جوان‌گرایی⁩ به کشور، انگیزه و شجاعت تزریق می‌کند. انتصاب ۳۰۰ مدیر جوان و افزایش ۳۰ درصد مدیریت بانوان را کافی نمی‌دانیم و باید در سال آینده بسیار بیشتر شود. کلید راهگشای اقتصاد در دستان کسب و کارهای نوپاست. به یاری خدا سال بعد، سال موفقیت آن‌ها خواهد بود.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه