استقرار میزخدمت الکترونیکی در شرکت‌های توزیع برق
همراه ما باشید

شرکت توانیر اعلام کرد

استقرار میزخدمت الکترونیکی در شرکت‌های توزیع برق

آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون هماهنگی توزیع توزیع شرکت توانیر، ایجاد زیرساخت توزیع الکترونیکی صورت‌حساب برق از مهرماه سا ل 98 را از اقدامات موثر برای مقابله و پیشگیری از کرونا عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری توانیر، غلامعلی رخشانی‌مهر که در جلسه ویدئو کنفرانس شورای معاونان شرکت توزیع برق استان مرکزی شرکت کرده بود، بر استقرار کامل میز خدمت  الکترونیکی در  شرکت‌های توزیع برق سراسر کشور تاکید کرد.

رخشانی مهر  در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات این شرکت در توسعه دولت الکترونیک بیان کرد: توسعه خدمات دولت الکترونیک تاثیر به سزایی در افزایش رضایت‌مندی شهروندان و کاهش ترددهای غیرضرور دارد.

وی ایجاد زیرساخت توزیع صورت حساب برق به صورت الکترونیکی قبض سبز از مهرماه سا ل 98 را یکی از اقدامات موثر و ارزنده برای مقابله و پیشگیری از ویروس کرونا عنوان کرد.

معاون هماهنگی توزیع شرکت توانیرگفت:قرائت لوازم اندازه گیری مشترکین برای جلوگیری از تجمیع صورتحساب و ایجاد مشکلات برای مشترکین در سنوات آتی و شناسایی رشد مشترکین به ویژه در مناطق گرمسیر برای برنامه ریزی بهتر پیک تابستان  ضروری است.

در این جلسه همچنین مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی نیز با بیان این که به منظور پیشگیری از ویروس کرونا ،کاهش حضور کارکنان در محل کار و ضرورت پاسخگویی و ارائه خدمت امکان پاسخگویی در منزل ( Home Agent ) ایجاد شده است ،افزود: در زمان های بحران که امکان مراجعه اپراتورها به مرکز پاسخگویی میسر نباشد، می توان با این قابلیت تعداد اپراتورهای پاسخگو را افزایش داد.

اله داد بیان کرد: شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی در راستای ارائه خدمات هر چه بهتر و سریعتر به مشترکین خود اقدام به ارائه خدمات به صورت غیرحضوری از طریق سایت شرکت www. mpedc. ir ، تلفن121 ، سامانه پیامکی پیک 10001000121، پرداخت صورتحساب از طریق تماس با1521 و اپلیکیشن همراه برق و...کرده است.

وی تصریح کرد: با هدف گسترش دولت الکترونیک و به منظور تسهیل و تسریع ارتباطات مردمی با ویژه در شرایط حساس کنونی به دلیل پیشگیری از توسعه ویروس کرونا ،امکان ارتباط تماس تصویری مدیران ارشد شرکت با مردم ایجاد شده است.

برپایه این گزارش، این جلسه به صورت ویدئو کنفرانس و در فاصله ساعت 22 الی 23 با حضور اعضای جلسه در منزل برگزار شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه