15 پرسش و پاسخ در مورد دورکاری
همراه ما باشید

15 پرسش و پاسخ در مورد دورکاری

آی‌سی‌تی‌نیوز - این روزها که شیوع ویروس کرونا خیلی ها را خانه نشین کرده است باید به پرسش‌هایی که در زمینه نحوه انجام دورکاری پیش می آید هم پاسخ داد.

به گزارش فارس، با شیوع ویروس کرونا انتظار می‌رود که بسیاری از سازمان‌ها، مجبور شوند روشی را که برای آینده کاری خود در نظر داشتند، به کل تغییر دهند.

همانطور که دولت‌ها و کسب وکارها در سرتاسر دنیا به افرادی که علائم ویروس کرونا را دارند، توصیه می‌کنند که خود را قرنطینه کنند و به بقیه افراد هم پیشنهاد می‌کنند که فاصله را با یکدیگر حفظ کنند، دورکاری هم واقعیتی جدید برای مشاغل است.

اکنون پرسش اینجاست که مقامات ارشد شرکت‌ها، مدیران و هریک از کارمندان چطور باید این تغییر ناگهانی را ایجاد کنند؟

تدال نیلی استاد دانشگاه در دانشکده کسب‌ و کار هاروارد دو دهه از عمرش را صرف آموزش به شرکت ها کرده تا بیاموزند که مدیریت تیم های پراکنده به چه طریق صورت می‌گیرد.

در زیر فایلی منتشر می‌شود که این متن شامل پرسش و پاسخ‌هایی برگرفته از تماس ویدیویی مجله کسب و کار هاروارد با این استاد دانشگاه است.

در این تماس ویدیوئی این امکان برای شنوندگان وجود داشت تا سوالات خود را بپرسند. این استاد دانشگاه، همچنین راهکارهایی را برای کار کردن در منزل با بازدهی بیشتر، مدیریت جلسات مجازی و همچنین مدیریت تیم‌هایی مختص دوره بحران پیشنهاد داد.

متن این پرسش و پاسخ‌ها را مطالعه کنید.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه