حضور 5 میلیون تماشاگر در کنسرت مجازی برج میلاد
همراه ما باشید

چگونه کنسرت‌های آنلاین را در خانه ببینیم؟

حضور 5 میلیون تماشاگر در کنسرت مجازی برج میلاد

آی‌سی‌تی‌نیوز - براساس اعلام مشاور شهردار تهران در اولین کنسرت مجازی برگزار شده 5 میلیون نفر به صورت آنلاین بیننده این کنسرت بوده اند.

به گزارش فارس از شب گذشته اولین کنسرت آنلاین و مجازی شهرداری تهران در برج میلاد برگزار شد.

غلامحسین محمدی مشاور شهردار تهران در پستی توئیتری نوشت: با یک ابتکار ۵ میلیون تماشاگر آنلاین که برای مبارزه با کرونا به کمپین در خانه بمانیم پیوسته اند؛ اولین کنسرت زنده از اجراهای مطرح ترین خوانندگان ایرانی در برج میلاد را دیدند.

وی نوشته است: شهرداری تهران با کمال افتخار وظیفه خود میداند از سلامت و نشاط شهروندان مراقبت کند.

چگونه کنسرت های آنلاین را در خانه ببینیم؟
شهرداری تهران جزئیات و چگونگی برگزاری کنسرت‌های آنلاین ویژه‌برنامه «نوروزخانه» را که به‌صورت اینترنتی از شب گذشته(۸ فروردین) آغاز شده است، اعلام کرد.

اجرای کنسرت‌های آنلاین با صندلی‌های خالی به‌منظور ایجاد لحظات شاد و مفرح برای مردم در ایام قرنطینه و تشویق آن‌ها به ماندن در خانه و قطع زنجیره ابتلا به بیماری کووید ۱۹، به همت شهرداری تهران آغاز و با ۱۵ اجرا به صورت آنلاین دنبال می‌شود.

براین اساس مجموعه کنسرت‌های نوروزخانه، با مجوز دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری شهرداری تهران از شب گذشته (جمعه ۸ فروردین) با صندلی های خالی اما با حضور شهروندان در فضای مجازی و به صورت زنده در برج میلاد آغاز شد.

این کنسرت ها از 8 فروردین هر شب راس ساعت 21 در مرکز همایش های برج‌میلاد برگزار می شود و علاقه‌مندان می توانند این برنامه را به صورت زنده از سایت های تیوا www.tva.tv ، فیلم نت، ارمغان، گروه پیشتاز، هاشور، رسانه مهر، پویا رسانه، آی سینما، سینمای همراه، رسانه لحظه و گپ فیلم آپارات تماشا کنند.

لازم به ذکر است کنسرت آنلاین امشب (۹ فروردین) راس ساعت ۲۱ با حضور مهدی جهانی برگزار می‌شود.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه