فعالیت اصناف در فضای مجازی تقویت می‌شود
همراه ما باشید

وزیر ارتباطات:

فعالیت اصناف در فضای مجازی تقویت می‌شود

فعالیت اصناف در فضای مجازی تقویت می‌شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی صنوف غیرضروری گفت: فعالیت اصناف در فضای مجازی تقویت می شود.

محمدجواد آذری جهرمی عصر پنجشنبه در نشست ویدئو کنفرانس ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استانداری سمنان ضمن بیان اینکه شیوع ویروس کرونا خسارت هایی را به کسبه و بازاریان وارد کرده است، اظهار داشت: فعالیت اصناف در فضای مجازی در روزهای اخیر تقویت شده است.
وی بابیان اینکه عملکرد استانداری سمنان و دانشگاه های علوم پزشکی سمنان و شاهرود برای مقابله و جلوگیری از شیوع کرونا ویروس در منطقه ارزنده و مثبت است، افزود: مجموعه اقدام های انجام شده از سوی دستگاه های اجرایی در استان سمنان برای مقابله با کرونا ویروس رضایت بخش است و این اقدام های اثربخش باید به صورت مستمر ادامه یابد.
وزیر معین استان سمنان در مقابله با ویروس کرونا با اشاره به اینکه تردد وسایل نقلیه در ایام نوروز ۹۹ در استان سمنان کاهش چشمگیری داشته است، خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش ها، میزان افرادی بستری در بیمارستان های استان سمنان به دلیل کرونا ویروس نیز کاهش یافته است.
به گزارش خبرنگار مهر ، آذری جهرمی با تأکید بر اینکه دولت در قالب اعطای بسته های حمایتی و فعالیت اصناف در اینترنت و فضای مجازی به فکر معیشت اقشار مردم باوجود شیوع کرونا ویروس است، تصریح کرد: ظرفیت های مردمی و خیران برای مقابله با کرونا ویروس استفاده می شود.
وی بابیان اینکه خیران در قالب های مختلف برای کمک به افراد کمتر برخوردار جامعه بشتابند، یادآور شد: گزارش های رسیده از روند شناسایی و درمان افراد مبتلابه کرونا ویروس در استان سمنان نشان از تلاش شبانه روزی مسئولان دارد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به نکات قوت از اقدام های انجام شده در راستای مقابله این ویروس در سطح استان بیان کرد: انرژی نیروهای درمانی برای خدمات رسانی بیشتر به افراد مبتلابه کرونا ویروس در استان سمنان را دوچندان می کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه