اطلاعات دانش‌آموزان را به هیچ پیام‌رسانی نمی‌دهیم
همراه ما باشید

وزارت آموزش و پرورش:

اطلاعات دانش‌آموزان را به هیچ پیام‌رسانی نمی‌دهیم

آی‌سی‌تی‌نیوز - مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: اخیرا در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی غیررسمی افرادی مطالبی را نقل می کنند که علاوه بر اینکه مستند نیست بلکه این وزارتخانه حق قانونی هرگونه اقدام حقوقی در مراجع قضایی را در صورت تکرار اینگونه موارد را برای خود محفوظ می داند.

به همین منظور وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه ای مبنی برتکذیب مطالب عنوان شده از سوی مدیران یکی از پیام رسان های داخلی منتشر کرده است که متن آن به شرح زیر است:
وزارت آموزش و پرورش ضمن تکذیب اطلاعات نادرست منتشر شده از سوی مدیران یکی از پیام رسان ها اعلام می کند که هیچ گونه اطلاعاتی را در اختیار هیچ یک از پیام رسان ها یا شرکت های حوزه مربوطه قرار نداده و نخواهد داد.
این وزارتخانه در حال آزمایش نهایی شبکه اجتماعی شاد برای ارتباط نظام مند، امن و باکیفیت دانش آموزان و معلمان بر بستر شبکه های اجتماعی داخلی است که قابلیت تبدیل به یک کلاس مجازی را پیدا خواهد کرد.
همچنین برای نخستین بار برای جلوگیری از ایجاد انحصار، کلیه پیام رسان ها برای ارائه خدمات دعوت شده اند؛ این وزارتخانه فرآیندهای اجرایی را به گونه ای تعریف کرده که اطلاعات دانش آموزان به هیچ یک از پیام رسان ها داده نخواهد شد.
لذا ضمن تکذیب این گونه ادعاهای واهی اعلام می شود که با هیچ بهانه ای از جمله انتشار اخبار کذب اجازه ایجاد انحصار به هیچ یک از پیام رسان ها داده نخواهد شد. این وزارتخانه حق قانونی هرگونه اقدام حقوقی در مراجع قضایی را در صورت تکرار اینگونه موارد برای خود محفوظ می داند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه