معارفه معاون ICT سازمان پدافند غیرعامل کشور
همراه ما باشید

معارفه معاون ICT سازمان پدافند غیرعامل کشور

آی‌سی‌تی‌نیوز - با حضور سردار غلامرضا جلالی، مراسم تکریم و معارفه معاون ارتباطات، الکترونیک و فناوری اطلاعات سازمان پدافند غیرعامل کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل کشور، سردار جلالی در مراسم تکریم و معارفه معاون ارتباطات، الکترونیک و فناوری اطلاعات سازمان پدافند غیرعامل کشور، با بیان اینکه رویکرد سازمان پدافند غیرعامل در فضای سایبری حرکت به سمت استقلال و تقویت حکمرانی در این فضاست، تاکید کرد: اولویت سازمان پدافند غیرعامل کشور در حوزه های سایبری، حمایت و راهبری پیاده سازی شبکه ملی اطلاعات، موتور جستجوی ایرانی، پست الکترونیکی ایرانی و CDN و DNS بومی با بکارگیری مشارکت فعال بخش های خصوصی و دولتی در این امور مهم است.
وی ادامه داد: با توجه به سوابق درخشان سردار باقری، امیدواریم معاونت ارتباطات، الکترونیک و فناوری اطلاعات سازمان در دوره جدید بتواند ماموریت ها و وظایف بزرگ سازمان را بر پایه سیاست ها و برنامه های مصوب و با ایجاد یک فهم مشترک بین مسئولان و متولیان این امر به انجام برساند. 
رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور همچنین در این مراسم از زحمات امیر مقدمی سرپرست معاونت ارتباطات، الکترونیک و فناوری اطلاعات سازمان تقدیر و تشکر کرد.
شایان ذکر است سردار جلالی در احکامی جداگانه، سردار حسین باقری را به سمت دستیار ویژه امور سایبری رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور و معاون ارتباطات، الکترونیک و فناوری اطلاعات سازمان پدافند غیرعامل کشور و دکتر سعید رحیمی را به سمت جانشین معاونت ارتباطات، الکترونیک و فناوری اطلاعات سازمان پدافند غیرعامل کشور منصوب کرده است.
سردار حسین باقری رئیس سابق صنایع الکترونیک وزارت دفاع (صاایران) بوده و دارای مدال درجه سه فتح و سوابق ارزشمند رزمندگی و جانبازی در دوران پر افتخار دفاع مقدس می باشد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه