تداوم یک مشکل در پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی
همراه ما باشید

تداوم یک مشکل در پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی

آی‌سی‌تی‌نیوز - مشکلات مرتبط با اخذ عوارض آزادراهی به صورت الکترونیکی همچنان تداوم دارد.

با گذشت یک سال از الکترونیکی شدن عوارض آزادراهی، مشکلات سابق همچنان ادامه دارد و دیده شده که یک خودرو در فاصله کمی دو بار توسط دوربین‌های نظارتی، ثبت شده است. 

یک کاربر با ارسال این تصاویر که پیامک مربوط به پرداخت عوارض آزادراهی است؛ بیان اینکه طی 10 دقیقه با دو پیامک مربوط به پرداخت عوارض آزادراه مواجه شده است، خواستار پیگیری این موضوع شد. 

این در حالی است که در این دو پیامک به وضوح مشخص است که حتی مبلغ عوارضی نیز در دو نوبت متفاوت شده و با یکدیگر فرق دارد.

به گزارش تین نیوز از آغاز تعطیلات نوروزی سال جاری (۲۸ اسفند ۹۷) طرح اخذ الکترونیکی عوارض آزادراهی کلید خورد.  خودرو‌هایی که از آزادراه‌های تهران-قم، تهران-ساوه، کرج-قزوین و قزوین-رشت تردد می‌کنند، پلاک خودروی آن‌ها توسط دوربین‌های پلاک‌خوان خوانده شده و برایشان پیامک ارسال می‌شود با این مضمون که به خاطر تردد از آزادراه، عوارض خود را پرداخت کنید.

اما پیامک این مخاطب تین نیوز نشان می‌دهد مشکلات مرتبط با اخذ عوارض آزادراهی به صورت الکترونیکی  همچنان تداوم دارد. 

 تداوم یک مشکل در پرداخت الکترونیکی عوارض آزادراهی

 روابط عمومی شرکت ساخت و توسعه زیربناها به عنوان متولی الکترونیکی شدن پرداخت عوارض آزادراهی، درباره این مشکل عنوان شد: برخی اشکالات فنی در سامانه پیامک از ابتدا وجود داشت که  که به تدریج در حال اصلاح است و این اشتباهات اکنون کاهش پیدا کرده است. اگر فردی اذعان دارد که پیامک اشتباهی برایش ارسال شده است، میتواند از طریق سایت آنی رو که متعلق به بخش خصوصی است، شکایت خود را پیگیری کند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه