انتقاد از آنتن‌دهی ضعیف و اینترنت لرزان در روستاهای ایلام
همراه ما باشید

انتقاد از آنتن‌دهی ضعیف و اینترنت لرزان در روستاهای ایلام

آی‌سی‌تی‌نیوز - متاسفانه اوضاع اسفناک آنتن دهی خطوط ارتباطی و مخابراتی روستاهای مسیر حاج بختیار(بیش از ۱۰ روستا) باعث شده است تا اهالی این مناطق بی نهایت عاصی، کلافه و از مسئولان مربوطه نیز به شدت گله مند شوند.!

سرعت اینترنت این مناطق بسیار پایین و کلافه کننده است و مردم دست به دعا هستند که اندکی از E به مدارج بالاتر ارتقاء پیدا کند و واقعاً این مهم برای مردم این منطقه به رویا و آرزویی دست نیافتنی و سخت تبدیل شده است.!

با هر باد و بارانی؛ اندک آنتن دهی همراه اول و های وب، آهنگ خداحافظی می نوازند و مردم منطقه را در بهت عجیبی فرو می برند و مردم مجبورند برای اطلاع از اوضاع فرامنطقه ای، به بلندی ها و ارتفاعات صعب العبور روی بیاورند تا شاید زمینه برای اندک آنتن دهی و برقراری ارتباطات شان فراهم شود و قطعاً در این مسیر جز نفرین چیزی ندارند که تقدیم مسئولان کم کار و نالایق بکنند.!

مسئولان ذیربط بارها به بهانه تحریم ها و نبود تجهیزات مدرن مخابراتی و ارتباطی، مردم را به فرداهای بهتر(2G-3G-4G) امیدوار کرده اند اما گویا این مدیران عزیز و سختکوش هنوز از خواب بی تدبیری بیدار نشده اند تا فرداها را با سرپنجه تدبیر مدیریت کنند.!

اخیراً نیز پس از پیگیری های بی وقفه مردم منطقه و رسانه های مردمی بویژه" بازتاب ایلام" یک دکل مخابراتی در این مسیر(روستای بان امرود) احداث شد که آن هم صرفاً همراه اول پوشش می دهد و اینترنت اش نیز کماکان E است و بر اثر باد و باران دیشب از مدار ارتباطی خارج شده و آهنگ خداحافظی نواخته است.!

جناب آقای "خسروی زاد" دادستان محترم، سختکوش و پیگیر مرکز استان؛ خداوکیلی دیگر از دست وعده و وعیدهای بی نتیجه مسئولان بی مسئولیت، خسته و کلافه شده ایم و چاره ای جز استمداد از محضر مبارک تان نداشته و نداریم.!

در این روزگار سخت که ویروس منحوس کرونا، تمام افکار و اوضاع کشورمان را دچار تلاطم کرده است و مردم در خانه ها قرنطینه شده و اغلب شهرنشینان نیز به روستاها و زادگاه شان پناه برده و خانه نشین شده اند، تنها کانال ارتباطی و مسیر آگاهی بخشی مردم؛ اینترنت است که متاسفانه در این شرایط بغرنج و حساس؛ مخابرات و مجموعه ارتباطات نه تنها آن حداقل(E) را از مردم این منطقه مضایقه کرده اند بلکه بر اثر هر باد و بارانی، ارتباط شان با دنیای پیرامونی کاملاً قطع و لعن و نفرین شان دوچندان می شود.!

عاجزانه از محضرتان استدعا داریم از هر طریق ممکن به این همه بلاتکلیفی، اذیت و آزاری که مردم این مناطق از نبود آنتن دهی و اینترنت مناسب متحمل می شوند، پایان دهید. (منبع:بازتاب ایلام)

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه