محموله‌های پست روزانه گندزدایی می‌شود
همراه ما باشید

محموله‌های پست روزانه گندزدایی می‌شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیرعامل شرکت پست اعلام کرد: تمام محصولات و محوله‌های پستی روزانه دو نوبت گندزدایی و ضدعفونی می شوند تا مردم از بابت سلامت آنها نگرانی نداشته باشند و ایام تعطیل هم فعالیت ها ادامه دارد.

«حسین نعمتی» در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا ضمن یادآوری توافق انجام شده بین شرکت پست و وزارت صنعت گفت: باتوجه به برگزاری جشنواره فروش بهاره اینترنتی، قرار شد شرکت پست تمام درخواست‌ها برای فروش اینترنتی را حمایت کرده و کالا را به دست صاحبش برساند.

وی درباره بازه زمانی فعالیت پست افزود: آنچه در شبکه های اجتماعی مطرح شده که پست تا 24 اسفند فعالیت دارد و بعد تعطیل می‌شود، نادرست است و پست همواره و حتی در روزهای تعطیل مشغول فعالیت است و مشتریان نباید از این بابت نگرانی داشته باشند.

مدیرعامل شرکت پست در پاسخ به سوالی درباره هزینه پست گفت: بخش عمده خدمات ارائه شده به مردم وابستگی مستقیم به حمل و نقل دارد و قیمت ها در این زمینه به شدت افزایش یافته؛ با این حال مبنای شرکت پست نرخی است که سازمان حمایت ابلاغ کرده و افزایش قیمت نداشته‌ایم.

نعمتی همچنین درباره وضعیت بهداشتی محموله‌های پستی خاطرنشان کرد: تاکنون باتوجه به تمهیدات انجام شده برای کارکنان بخش اجرایی پست، هیچگونه گزارش ثبت شده کرونایی نداریم.

وی درخواست کرد مردم در شرایط کنونی از خدمات غیر حضوری پست بهره گیرند و گفت: با توجه به ورود فناوری و امکانات دایر شده، مردم می‌توانند بدون مراجعه حضوری از خدمات پست استفاده کنند.

 

 

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه