اطلاع و پرداخت جرایم رانندگی را اینترنتی انجام دهید
همراه ما باشید

اطلاع و پرداخت جرایم رانندگی را اینترنتی انجام دهید

آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از ارتقاء زیرساخت‌ها برای افزایش خدمات غیرحضوری و آنلاین این پلیس خبر داد.

سرهنگ عین‌اله جهانی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: به دنبال شیوع ویروس کرونا در کشور و ابلاغ دستورالعمل‌هایی برای کاهش تردد در شهر و افزایش خدمت غیرحضوری به شهروندان، پلیس راهنمایی و رانندگی نیز زیرساخت‌های خدمات غیرحضوری خود به شهروندان را افزایش داد.

وی ادامه داد:‌ بر این اساس انجام اموری مانند پرداخت جرائم رانندگی، اطلاع از میزان جرائم، استعلام نمره منفی گواهینامه، استعلام تصادفات رانندگی، استعلام تخلفات حادثه‌ساز و ... تماما از طریق سایت راهور120 انجام خواهد شد و طی روزهای آتی امکان ترخیص خودروها نیز از طریق دفاتر پلیس +‌10 انجام خواهد شد.

معاون پلیس راهور افزود:‌ با پیگیری‌های انجام شده زیرساخت‌های خدمات غیرحضوری نیز ارتقاء یافته و آماده افزایش مراجعات است.

جهانی در مورد مراکز تعویض پلاک نیز اظهارکرد:‌توصیه ما این است که فعلا مردم تا جایی که ممکن است از تردد غیرضروری در معابر و شهر پرهیز کنند و اقدامات مربوط به تعویض پلاک را نیز در صورت امکان به سال آینده موکول کنند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه