پاسخگویی 24 ساعته سامانه 165 به موضوع کرونا
همراه ما باشید

پاسخگویی 24 ساعته سامانه 165 به موضوع کرونا

آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون بهداد ناجا از پاسخگویی 24 ساعته سامانه 165 صدای پزشک این معاونت در راستای آموزش و آگاه سازی خانواده ها با محوریت پیشگیری و کنترل بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار محمدرضا حسینی در جلسه معاونت بهداد ناجا ، توصیه های اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در پیشگیری از بیماری کرونا را مورد تاکید قرار داد و گفت: این فرموده معظم له که" خداوند ما را موظف کرده است در قبال سلامت خود و دیگران احساس مسئولیت کنیم" باید در مدیریت بحران بیماری کرونا فصل الخطاب قرار گیرد.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در روزهای اخیر عنوان کرد: همه نهادها به ویژه نهادهای بهداشتی درمانی با اطلاع رسانی دقیق در خصوص راه های انتقال و پیشگیری از این بیماری و همچنین خودداری از رفت و آمدهای غیر ضروری افراد به ویژه افراد مسن و دارای بیماری های زمینه ای تاکید دارند.

دکتر حسینی در ادامه سامانه 165 صدای پزشک معاونت بهداد ناجا را ظرفیت خوبی در ارائه خدمات مشاوره و آموزش به خانواده ها دانست و از فعالیت شبانه روزی این سامانه با هدف پاسخگویی به سوالات و ابهامات کارکنان و خانواده ها با محوریت بیماری کرونا خبر داد.

گفتنی است، خط امین 82165 و خط شهری 63982165-021 به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات کارکنان و خانواده ها در زمینه بیماری کرونا است. 

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه