درخواست از وزیر ارتباطات برای ارتقای دسترسی به سامانه 4030
همراه ما باشید

در نامه وزیر بهداشت مطرح شد

درخواست از وزیر ارتباطات برای ارتقای دسترسی به سامانه 4030

درخواست از وزیر ارتباطات برای ارتقای دسترسی به سامانه 4030

آی‌سی‌تی‌نیوز - وزیر بهداشت در نامه ای به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از لزوم دسترسی به تلفن اینترنتی برای مراقبین و بهورزان (۶۰ هزار کاربر) از طریق سامانه ۴۰۳۰ خبر داد.

به گزارش وزارت بهداشت ، سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رئیس ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در نامه ای به وزیر ارتباطات و فناوری یادآور شده است: از آنجایی که آموزش، پیگیری و پاسخگویی به موارد مشکوک به بیماری کرونا توسط مراقبین سلامت و بهورزان برای جمعیت تحت پوشش در سطح کشور دارای اهمیت و فوریت زیادی در کنترل بیماری است. لذا در اسرع وقت امکان دسترسی به تلفن اینترنتی برای مراقبین و بهورزان (۶۰ هزار کاربر) از طریق سامانه ۴۰۳۰ فراهم شود.
در این نامه آمده است: « ضمن تشکر از همکاری شرکت مخابرات در خصوص راه اندازی سامانه ۴۰۳۰، به استحضار می رساند آموزش، پیگیری و پاسخگویی به موارد مشکوک به بیماری کرونا توسط مراقبین سلامت و بهورزان برای جمعیت تحت پوشش در سطح کشور دارای اهمیت و فوریت زیادی در کنترل بیماری است. لذا خواهشمند است دستور فرمائید در اسرع وقت امکان دسترسی به تلفن اینترنتی برای مراقبین و بهورزان (۶۰ هزار کاربر) از طریق سامانه ۴۰۳۰ فراهم شود.
گفتنی است شماره تلفن های 190 و 4030 سامانه وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشکی برای پاسخگویی به سئوالات مردم در خصوص ویروس کرونا 24 ساعته هر روز هفته از دو هفته گذشته فعالتر شده اند.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه