انتخاب حجم اینترنت باید در اختیار مشتریان باشد
همراه ما باشید

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی:

انتخاب حجم اینترنت باید در اختیار مشتریان باشد

آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با بیان اینکه باید پلتفرم باید در اختیار مشترک باشد، گفت: رسالت ما این است که هر مشترک باید بتواند میزان خدمات و به طور مثال حجم اینترنتی که نیاز دارد را خودش انتخاب کند.

حسین فلاح جوشقانی با بیان اینکه در حال تلاشیم تا کیفیت خدمات را افزایش دهیم، گفت: یکی از اهداف ما در راستای خدمات نوین به مشترکان در سراسر کشور این است که پلتفرم باید در اختیار مشترک باشد به‌این معنی که مشترکان خودشان اپراتور مورد نظرشان را انتخاب کند اما متأسفانه همچنان دخالت وجود دارد.

وی افزود: اگر هر مشترکی بتواند میزان خدمات و به طور مثال حجم اینترنتی که نیاز دارد را خودش انتخاب کند درواقع ما به رسالت و ایده آلی که به دنبال آن هستیم خواهیم رسید این در حالی است که گام‌های خوبی در این زمینه برداشته‌ایم و در حال تلاشیم تا کیفیت خدمات را افزایش دهیم.

فلاح جوشقانی تصریح کرد: اکنون اطلاعات و شکایات مردم همانند گذشته در سراسر کشور از طریق شماره ۱۹۵ ثبت و رسیدگی می‌شود اما ما در سامانه نت سنج پلاس نظرات مردم را در جمع بندی که انجام می‌دهیم در حال تلاش هستیم که اجازه ندهیم اپراتورها به طور ساختار یافته حجم مشتری را تغییر دهند.

وی ادامه داد: سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با برنامه ریزی و گام‌های خوبی که برداشته‌ایم اجازه افزایش قیمت را به اپراتورهای موبایل نمی‌دهیم.

 مرجع : فارس

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه