هیچ عملیاتی بدون IT در ارتش به نتیجه نمی‌رسد
همراه ما باشید

فرمانده گروه مخابرات ارتش جمهوری اسلامی ایران:

هیچ عملیاتی بدون IT در ارتش به نتیجه نمی‌رسد

هیچ عملیاتی بدون IT در ارتش به نتیجه نمی‌رسد

آی‌سی‌تی‌نیوز - امیر سرتیپ دوم صفوی گفت: هیچ عملیات و ماموریتی در ارتش و نیرو های مسلح بدون فناوری اطلاعات و ارتباطات به نتیجه نمی رسد .

به گزارش روابط عمومی ارتش امیر سرتیپ دوم سید جواد صفوی فرمانده گروه مخابرات ارتش جمهوری اسلامی ایران، با اشاره به نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات در حوزه نظامی گفت: نقش ارتباط و مخابرات در همه زمینه ها به خصوص در ارتش جمهوری اسلامی ایران پررنگ و بی بدیل است .
وی افزود: هیچ عملیات و ماموریتی در ارتش و نیرو های مسلح بدون فناوری اطلاعات و ارتباطات به نتیجه نخواهد رسید، چون این مهم نقش کلیدی در عملیات ها ایفا می کند. در زمان دفاع مقدس هم این فناوری نقش موثر خود را نشان داد .
امیر سرتیپ دوم صفوی خاطر نشان کرد: چون نیروی انسانی، تجهیزات و ارتباطات و فناوری اطلاعات از مهمترین مولفه های توان رزم است، هدف گذاری های بزرگی در این حوزه ها ایجاد و پیشرفت های قابل قبولی حاصل شده است .
او ادامه داد: پیشرفت های ایجاد شده را می توانیم با مقایسه توان فعلی و هشت سال دفاع مقدس متوجه شویم. با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند باید قوی باشیم، تلاش خواهیم کرد که در همه زمینه ها با دانش و تکنولوژی روز پیش برویم .

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه