کلاس‌های دانشگاه علم و صنعت برای مهار کرونا الکترونیکی شد
همراه ما باشید

کلاس‌های دانشگاه علم و صنعت برای مهار کرونا الکترونیکی شد

کلاس‌های دانشگاه علم و صنعت برای مهار کرونا الکترونیکی شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - دانشگاه علم و صنعت اعلام کرد کلاس های آموزشی دانشجویان تا پایان سال ۹۸ به صورت الکترونیکی برگزار می شود و نیاز به حضور دانشجویان در دانشگاه نیست.

بر اساس این گزارش، جلسه فوق العاده شورای دانشگاه امروز یکشنبه ۴ اسفند ماه برگزار و در خصوص نحوه برگزاری کلاس ­های درسی تا پایان سال  ۹۸  تصمیم گیری شد که مفاد آن به شرح زیر است.
پیرو اطلاع رسانی­ های انجام شده از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در خصوص احتمال شیوع ویروس کرونا و لزوم انجام تدابیر پیشگیرانه و نیز درخواست­های گروه های مختلف دانشجوئی برای استفاده از امکانات غیر حضوری، به اطلاع می ­رساند بمنظور اطمینان از تداوم صحت و سلامت دانشجویان عزیز، از روز شنبه دهم اسفند ماه تا پایان سال ۱۳۹۸، تمامی کلاس­های درسی در مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه، به صورت الکترونیکی و با استفاده از سامانه LMS ارائه خواهد شد.
بدین ترتیب دانشجویان گرامی بدون نیاز به حضور در دانشگاه و با اتصال به سامانه LMS از کلاس ­های آموزش الکترونیکی مربوطه استفاده خواهند کرد.
در این زمینه مرکز آموزش الکترونیکی ضمن ایجاد امکانات دسترسی و کاربری مربوطه برای تمامی دانشجویان، فایل راهنمای لازم را نیز در اختیار آن ها قرار خواهد داد.
در ضمن کلاس­ های آزمایشگاهی، کارگاهی و عملی تا انتهای سال ۱۳۹۸ برگزار نخواهد شد و درخصوص برگزاری کلاس های جبرانی آنها، متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه