برتری پلیس در ارایه خدمات الکترونیک در ارزیابی دولت
همراه ما باشید

برتری پلیس در ارایه خدمات الکترونیک در ارزیابی دولت

آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات ناجا از برتری نیروی انتظامی در حوزه دولت الکترونیک و خدمات فناوری اطلاعات در ارزیابی سازمان امور اداری و استخدامی نهاد ریاست جمهوری خبر داد و گفت: نیروی انتظامی گوی رقابت را از ۹۱ دستگاه ربود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار احمد دولت خواه افزود: سالانه دستگاه ها و سازمان های مختلف اجرایی کشور، از منظر توسعه شبکه های آی تی و  بهره مندی از فناوری های نوین ارتباطی و فرآیند مکانیزه شدن، توسط  سازمان امور اداری و استخدامی نهاد ریاست جمهوری  مورد ارزیابی قرار می گیرند.

وی ادامه داد: سال گذشته بر مبنای ارزیابی سازمان امور اداری و استخدامی نهاد ریاست جمهوری، سه نهاد؛ نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سازمان سنجش و  سازمان امور مالیاتی کشور،  مشترکا در رقابت با  میان ۵۷ دستگاه، حا ئز رتبه برتر شدند.

معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات نیروی انتظامی ادامه داد: امسال، نیروی انتظامی در این ارزیابی و در رقابت با ۹۱ دستگاه،   رتبه برتر را از آن خود کرد و گوی سبقت را  ربود و حائز دریافت تقدیر نامه تعالی نیز شد.

دولت خواه اضافه کرد: کسب چنین موفقیتی در نتیجه برنامه ریزی و  تمرکز در حوزه زیر ساختی و زیر بنایی حاصل شده است؛ البته نمی توان انکار کرد که این موفقیت محصول تلاش همگانی است؛ مهندسان و کارشناسان معاون فناوری اطلاعات و ارتباطات نیروی انتظامی چونان سربازان گمنام برای  تحقق اهداف والای سازمانی و خدمت به مردم  از هیچ کوششی دریغ نمی کنند.

وی با اشاره به موفقیت نیروی انتظامی در سایر رقابت های سازمانی در حوزه خدمات دهی الکترونیک و بهره مندی از فناوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطی گفت: پلیس در جشنواره مالک اشتر ستاد کل نیروهای مسلح سال جاری  نیز توانست عنوان اولی در حوزه فاوایی را  از آن خود کند

دولت خواه افزود: البته معتقدیم که ظرفیت نیروی انتظامی در استخدام و به کارگیری فناوری های اطلاعاتی و ارتباطاتی و ارائه خدمات الکترونیک بیش از این است و برنامه ریزی هدفمند بتوانیم موفقیت های بیشتری کسب  و به دستاوردهای بالاتری برسیم تا روند خدمات دهی به مردم را تسهیل و تسریع کنیم.

وی با اشاره به عزم نیروی انتظامی برای تحقق هوشمند سازی تا پایان سال ۱۴۰۰ گفت: برای تحقق این هدف اولویت دار، همه توان و ظرفیت خود را به کار می گیریم و به میدان می آوریم.

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه