اریکسون از حضور در رویداد موبایلی سال 2020 انصراف داد
همراه ما باشید

اریکسون از حضور در رویداد موبایلی سال 2020 انصراف داد

اریکسون از حضور در رویداد موبایلی سال 2020 انصراف داد

آی‌سی‌تی‌نیوز - اریکسون دومین شرکتی است که از حضور در بزرگ ترین رویداد موبایلی سال 2020 انصراف می دهد. دو روز قبل ال جی به خاطر شیوع ویروس کرونا از غیبت خود در این نمایشگاه خبر داد.

 

اریکسون دومین شرکتی است که از حضور در بزرگ ترین رویداد موبایلی سال 2020 انصراف می دهد. دو روز قبل ال جی به خاطر شیوع ویروس کرونا از غیبت خود در این نمایشگاه خبر داد.

«Börje Ekholm» رئیس و مدیر عامل اریکسون با اشاره به اینکه سلامتی کارکنان، مشتریان و سهام داران این شرکت از بالاترین درجه اهمیت برخوردار است، گفت:

«این تصمیم را به آسانی نگرفتیم. ما قصد داشتیم جدیدترین دستاوردهای خود را در رویداد MWC بارسلونا نمایش دهیم. تصمیم تأسف باری است، ولی قویاً معتقدیم بهترین تصمیم این بوده که از حضور در نمایشگاه امسال انصراف دهیم.»

علاوه بر اریکسون و ال جی، شرکت ZTE نیز کنفرانس خبری خود را لغو ولی با انتشار بیانیه ای در توییتر حضورش در این نمایشگاه را تأیید کرد. این کمپانی چینی اضافه کرد که تمامی کارکنان چینی خود را به مدت دو هفته پیش از شروع برگزاری کنگره جهانی موبایل قرنطینه خواهد کرد.

مدیران ارشد این شرکت که قرار است در ملاقات های مهم شرکت کنند، دوران قرنطینه خود را در اروپا سپری خواهند کرد. دیگر کارکنان این شرکت نیز پیش از سفر کردن به بارسلونا قرنطینه خواهند شد.

انجمن سامانه جهانی ارتباطات سیار (GSM Association) که متولی برگزاری کنگره جهانی موبایل است، تمهیدات مختلفی از جمله قانون دست دادن ممنوع را برای کاهش احتمال ابتلا به ویروس کرونا در نظر گرفته است.

شرکت اریکسون از اقدامات پیشگیرانه انجمن سامانه جهانی ارتباطات سیار برای حفاظت از سلامت بازدیدکنندگان و شرکت کنندگان تشکر کرد، اما گفت که با توجه به عبور هزاران نفر از مقابل غرفه این شرکت به طور روزانه، تضمینی برای حفاظت از سلامت کارکنان و بازدیدکنندگان این شرکت وجود ندارد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه