تاریخ دقیق انتشار اندروید پای برای گوشی های سامسونگ
همراه ما باشید

تاریخ دقیق انتشار اندروید پای برای گوشی های سامسونگ

تاریخ دقیق انتشار اندروید پای برای گوشی های سامسونگ

آی‌سی‌تی‌نیوز - پای پیشرفته‌ترین و هوشمندترین نسخه اندروید است که در کنار پیشرفت‌های گرافیکی سیستم جدیدی برای ناوبری معرفی کرده و با قابلیت‌هایی مثل Adaptive Brightness و Adaptive Battery بهتر از گذشته در مصرف منابع صرفه‌جویی می‌کند.

به گزارش ictnews ، چهار ماه پیش گوگل رسما اندروید پای را معرفی کرد که در کنار بهبود گرافیکی، قابلیت های جدید و متنوعی را هم به ارمغان می آورد. پیش از این کمپانی های گوگل، وان‌پلاس، نوکیا و هواوی انتشار اندروید پای را آغاز کرده بودند و حالا سامسونگ هم به این کلوب اضافه شده است.

پای پیشرفته‌ترین و هوشمندترین نسخه اندروید است که در کنار پیشرفت‌های گرافیکی سیستم جدیدی برای ناوبری معرفی کرده و با قابلیت‌هایی مثل Adaptive Brightness و Adaptive Battery بهتر از گذشته در مصرف منابع صرفه‌جویی می‌کند.


علاوه بر این اندروید پای برای گوشی های سامسونگ واسط کاربری جدید One UI را به ارمغان می آورد که از تم تیره، ژست های حرکتی تمام صفحه، باز طراجی کامل با تمرکز بر ناوبری با یک دست و غیره بهره می برد.
 

از روز گذشته در برخی کشورهای اروپایی گوشی های گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس این به‌روزرسانی را دریافت کرده اند و حالا کمپانی کره ای برنامه خود برای اضافه کردن ۲۴ گوشی میان رده و پرچمدار دیگر به این لیست را نیز اعلام کرده است.

همانطور که انتظار می رفت به‌روزرسانی پرچمدارهای سری گلکسی در دیگر کشورها در اولویت قرار دارد و پس از آن نوبت به گلکسی اس ۸، اس ۸ پلاس و نوت ۸ می رسد. برنامه کامل به به‌روزرسانی اندروید پای برای گوشی های سامسونگ پای به شرح زیر است:

گلکسی اس ۹ و اس ۹ پلاس: از ۱۱ دی
گلکسی نوت ۹: از ۱۲ بهمن
گلکسی اس ۸، اس ۸ پلاس و نوت ۸: از ۱۰ اسفند
گلکسی A8 و A8 پلاس مدل ۲۰۱۸ از ۱۲ فروردین ۱۳۹۸
گلکسی A7 و A9 مدل ۲۰۱۸ از ۱۲ فروردین
گلکسی تب اس ۴ ۱۰.۵ از ۱۲ فروردین
گلکسی جی ۴ و جی ۴ پلاس از ۱‍۱ اردیبهشت
گلکسی جی ۶ و جی ۶ پلاس از ۱‍۱ اردیبهشت
گلکسی A8 استار از ۱‍۱ اردیبهشت
گلکسی جی ۷ مدل ۲۰۱۷ از ۱۰ تیر
گلکسی جی ۷ Duo از ۱۰ مرداد
گلکسی جی ۳ مدل ۲۰۱۷، تب اس ۳ و ایکس کاور ۴ از ۱۰ شهریور
گلکسی تب A مدل ۲۰۱۷، تب ۱.۵ A و تب اکتیو ۲ از ۹ مهر

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه