درگیری سازمان لیگ فوتبال با معاونت فضای مجازی صدا و سیما
همراه ما باشید

برای حق پخش بازی‌های فوتبال انجام شد

درگیری سازمان لیگ فوتبال با معاونت فضای مجازی صدا و سیما

آی‌سی‌تی‌نیوز - رییس سازمان لیگ فوتبال مسئله حق پخش فوتبال و درآمدهای جانبی آن را طی نامه ای خطاب به اپراتورهای تحت نظارت معاونت فضای مجازی صدا و سیمامطرح کرده است.

مسئله حق پخش فوتبال و درآمدهای جانبی آن پس از سالها تبدیل به کلاف سردرگمی شده که مشخص نیست کِی باز خواهد شد. ضمن اینکه نه صدا و سیما و نه سازمان لیگ حاضر نیستند در این باره ذره ای از مطالباتشان کوتاه بیایند! به تازگی صحبتهای رییس سازمان لیگ فوتبال درباره اینکه کلیه حقوق محتوای فوتبال ایران و برنامه های جانبی اش متعلق به این سازمان است، موجب شده تا معاونت فضای مجازی صدا و سیما شاکی شود.
محمدمهدی خاموشیان سرپرست اداره کل راهبری اپراتورهای معاونت فضای مجازی در پاسخ به نامه حیدر بهاروند رییس سازمان لیگ، صحبت او را یک «ادعا» خواند و گفت: «کلیه حقوق تولیدات رسانه ملی متعلق و درانحصار این سازمان است و سامانه های صداوسیما در فضای مجازی وسامانه های دارای مجوز مربوط به این معاونت با توجه به سیاست رسانه ملی در ارایه رایگان محتوا، ملزم به پخش و عرضه عمومی این محتوا برای آحاد مردم هستند؛ لذا اظهارنظر در خصوص این محتوا بدون هماهنگی با این سازمان خودداری کنید».
منبع: بانی فیلم

درباره نویسنده

ثبت دیدگاه