آیفون‌ های بعدی در پاییز رونمایی می شوند
همراه ما باشید

آیفون‌ های بعدی در پاییز رونمایی می شوند

آیفون‌ های بعدی در پاییز رونمایی می شوند

آی‌سی‌تی‌نیوز - به گزارش اسپوتنیک به نقل از «بیزنس اینسایدر»، آیفون های جدید که پاییز سال 2019 رونمایی خواهند شد مجهز به دوربین اصلی سه گانه خواهد بود. یکی از قابل پیش بین یترین تغییرات در آیفون جدید، دوربین سه گانه خواهد بود که اپل بدیل ترتیب بمی خواهد به رقبای خود سامسونگ و هواوی برسد.

به گزارش اسپوتنیک به نقل از «بیزنس اینسایدر»، آیفون های جدید که پاییز سال 2019 رونمایی خواهند شد مجهز به دوربین اصلی سه گانه خواهد بود. یکی از قابل پیش بین یترین تغییرات در آیفون جدید، دوربین سه گانه خواهد بود که اپل بدیل ترتیب بمی خواهد به رقبای خود سامسونگ و هواوی برسد.

انتظار می رود که تولید کنندگان آمریکایی در سال 2020 آیفون های نسل آینده مجهز به سیستم پیچیده دوربین سه گانه بشود.

چینش دو لنز این ماژول سه گانه شبیه به Xs Max خواهد بود به طوری که یک لنز اصلی و یک لنز تله فوتو وجود خواهند داشت. لنز سوم، یک سنسور فوق عریض خواهد بود که وظیفه آن، ثبت و ضبط زوایای عریض است که احتمالا امکان زوم بیشتر را نیز در اختیار کاربر قرار میدهد. همچنین از طریق لنز سوم، نرم افزار دوربین اپل این امکان را دارد که در صورت حرکت ناگهانی سوژه در تصویر، با کمک دیتاهای جمع آوری شده توسط این لنز، تصویر یا ویدئو را ترمیم کند.

قابلیتی که شامل حال تمام آیفون های سال 2019 خواهد شد، احتمالا بروزرسانی سنسورهای Face ID همراه خواهد بود. تمرکز اپل در سال 2020، بر روی دوربین های سه بعدی است. آیفون سال 2019 اپل به دوربین اصلی با قابلیت سه بعدی مجهز خواهد بود که توانایی اسکن هر چیزی را تا فاصله 4.5 متری از دستگاه دارد. در حالی که سیستم Face ID اپل میتواند سوژه ها را از فاصله 25 تا نهایتا 50 سانتی متری اسکن کند.ممکن است آیپد پرو سال 2020، اولین محصول اپل باشد که از این ویژگی بهره مند می شود.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه