لزوم تغییر روشهای کاری با توجه به فضای اقتصادی جدید کشور
همراه ما باشید

مديركل دفترنوآوري وزارت ارتباطات مطرح کرد:

لزوم تغییر روشهای کاری با توجه به فضای اقتصادی جدید کشور

لزوم تغییر روشهای کاری با توجه به فضای اقتصادی جدید کشور

آی‌سی‌تی‌نیوز - حميدرضا احمديان مديركل دفترنوآوري وزارت ارتباطات در حاشیه جلسه کمیسیون فاوا اتاق بازرگانی ایران  با اشاره به کاهش بودجه وزارت ارتباطات برای سال آینده گفت: اگرچه مشكلاتی وجود دارد اما این موضوع نباید باعث توقف فعالیت و ناامیدی خصوصا در بین فعالین بخش خصوصی شود.

حميدرضا احمديان مديركل دفترنوآوري وزارت ارتباطات در حاشیه جلسه کمیسیون فاوا اتاق بازرگانی ایران  با اشاره به کاهش بودجه وزارت ارتباطات برای سال آینده گفت: اگرچه مشكلاتی وجود دارد اما این موضوع نباید باعث توقف فعالیت و ناامیدی خصوصا در بین فعالین بخش خصوصی شود.

به گزارش آي‌سي‌تي نيوز احمديان ادامه داد: با توجه به سیاست های مالی دولت ‌بايستی چشم پوشي‌هايي از برخي مسايل مانند هزینه های غیرضروری داشته باشيم  و این موضوع لازمه فضای اقتصادی جدید کشور می باشد. قطعا با توجه به جداول بودجه ای پیش بینی شده و شرایط حاکم در عرصه بین المللی و با رویکرد غلبه بر مشکلات باید مدل ها و روش های کاری را تغییر داد. نباید فضای ناامیدی را در جامعه و خصوصا فعالین بخش خصوصی ترویج داد، زیرا ما آدم روزهای سخت هستیم.

مديركل دفترنوآوري وزارت ارتباطات افزود: در وزارت ارتباطات يكسري برنامه‌ريزي‌هايي داريم و روش‌هايمان دارد تغيير مي‌كند و مثلا تلاش می کنیم تا منابع بیشتر به سمت VCها ‌برود. باتوجه به تفاهمي كه با صندوق نوآوری و  شكوفايي و سایر صندوق های حمایتی فعال در کشور داريم، تصميم داريم كه مدل حمايتمان را مقداري عوض كنيم وفضای مشارکتی در کسب و کارها پذیرنده این فضای جدید است. بنابراین سعی خواهیم کرد که روش پرداخت وام به شکل سنتی را تغییر دهیم و  مدل ها و روشهای کاری برای حمایت از کسب و کارهای بخش خصوصی تغییر داده و بهینه کنیم.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه