تاریخ رویداد توسعه دهندگان بعدی گوگل مشخص شد
همراه ما باشید

تاریخ رویداد توسعه دهندگان بعدی گوگل مشخص شد

تاریخ رویداد توسعه دهندگان بعدی گوگل مشخص شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - غول موتورهای جستجو هر سال یک پازل منتشر می کند و کاربران باید با حل آن، تاریخ رویداد توسعه دهندگان بعدی این شرکت را برملا کنند

غول موتورهای جستجو هر سال یک پازل منتشر می کند و کاربران باید با حل آن، تاریخ رویداد توسعه دهندگان بعدی این شرکت را برملا کنند. کاربران باید در بازی امسال که تم فضایی داشت، یک شبکه ماهواره ای را تعمیر می کردند. پس از حل پازل، تصویر زیر نمایان شد:

ساندار پیچای، مدیرعامل گوگل با انتشار توییتی اعلام کرد کنفرانس I/O 2020 در «آمفی تئاتر شورلاین» شهر مانتین ویو (Mountain View) در ایالت کالیفرنیا برگزار می شود. گوگل در سال های گذشته کنفرانس توسعه دهندگان خود را در این آمفی تئاتر 30 هزار نفره برگزار کرده که فاصله کمی هم با مقر اصلی این شرکت دارد.

بزرگ ترین خبر کنفرانس I/O سال قبل، معرفی گوشی های میان رده پیکسل 3A و 3A XL بود. حال شایعاتی در مورد رونمایی از پیکسل 4A در کنفرانس امسال با نمایشگر حفره دار، جک 3.5 میلیمتری هدفون و ماژول دوربین مربع شکل به گوش می رسند.

سایت 9to5Google گزارش می دهد که تاریخ عرضه پیکسل 4A احتمالاً مشابه پیکسل 3A است؛ به همین دلیل احتمال رونمایی از آن در کنفرانس I/O 2020 وجود دارد.

گوگل در کنفرانس توسعه دهندگان سال گذشته از دستگاه نست هاب مکس (Nest Hub max) نیز رونمایی کرد و شاید در کنفرانس امسال از محصولات بیشتری از خانواده نست رونمایی کند.

پیش بینی می شود این کمپانی در کنفرانس پیش رو آپدیت های بعدی اندروید و همچنین به روز رسانی های دیگر محصولات و خدمات خود را نیز نمایش دهد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه