ساعت هوشمند گارمین تاکتیکس رونمایی شد
همراه ما باشید

ساعت هوشمند گارمین تاکتیکس رونمایی شد

ساعت هوشمند گارمین تاکتیکس رونمایی شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - ساعت هوشمند گارمین تاکتیکس دلتا از نمایشگر 1.4 اینچی با رزولوشن 280x280 پیکسل برخوردار بوده و به لطف بهره مندی از فناوری Transfelctive، زیر نور خورشید نیز خواناست.

ساعت هوشمند گارمین تاکتیکس دلتا از نمایشگر 1.4 اینچی با رزولوشن 280x280 پیکسل برخوردار بوده و به لطف بهره مندی از فناوری Transfelctive، زیر نور خورشید نیز خواناست. باتری این ساعت تا 21 روز شارژدهی دارد که با فعال کردن حالت Battery Saver تا 80 روز دوام می آورد.

یکی از جالب ترین ویژگی های این ساعت، دکمه قطع اضطراری یا Kill Switch است. به کمک این دکمه تمامی اطلاعات حافظ داخلی ساعت پس از اتمام شمارش معکوس پاک می شوند. بنابراین کاربر می تواند در مواقع اضطراری و امنیتی، به کمک این دکمه تمامی داده های ساعت را پاک کند.

حالت مخفی کاری یا Stealth Mode نیز تقریباً شبیه حالت هواپیما بوده و تمامی اتصالات و ردیابی ساعت را قطع می کند. به کمک این قابلیت، سیستم GPS و اشتراک گذاری آن متوقف شده و تمام راه های ارتباطی قطع می شوند.

ساعت هوشمند مورد بحث توانایی ذخیره 2 هزار آهنگ را داشته و از Garmin pay و استاندارد نظامی MIL-STD-810 پشتیبانی می کند. علاوه بر این به کمک GPS دوگانه امکان تعیین دو مختصات جداگانه وجود دارد. حالت Jumpmaster نیز به چتربازان کمک می کند تا به مقصد برسند.

ساعت هوشمند گارمین تاکتیکس دلتا از هم اکنون با قیمت 900 دلار به بازار عرضه شده است.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه