مدیرعامل بخش موبایل سامسونگ تعویض شد
همراه ما باشید

مدیرعامل بخش موبایل سامسونگ تعویض شد

مدیرعامل بخش موبایل سامسونگ تعویض شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - Roh پنجاه و دو ساله از مهندسان کار کشته سامسونگ است و نسبت به ویژگی های موبایل حساسیت بسیاری زیادی دارد. به باور کارشناسان یکی از دلایل موفقیت برند گلکسی در سال های اخیر حساسیت و تلاش های Roh Tae-moon بوده است.

 

Roh پنجاه و دو ساله از مهندسان کار کشته سامسونگ است و نسبت به ویژگی های موبایل حساسیت بسیاری زیادی دارد. به باور کارشناسان یکی از دلایل موفقیت برند گلکسی در سال های اخیر حساسیت و تلاش های Roh Tae-moon بوده است.

مدیرعامل جدید سامسونگ موبایل در سال ۱۹۹۷ به این شرکت پیوست و در فرایندهای تحقیق و توسعه گجت های این شرکت به ویژه موبایل نقشی کلیدی داشته است. از مهمترین دستاوردهای اقتصادی وی می توان به برون سپاری تولید گوشی ها اشاره کرد که با کاهش قیمت نهایی باعث شد این شرکت توان رقابت با هواوی در بازار را داشته باشد.

هرچند کمپانی کره ای هنوز عنوان تولید کننده شماره یک موبایل در دنیا را یدک می کشد اما در بازار میان رده و مدل های اقتصادی به سختی از سوی هواوی، شیائومی، اوپو و حتی برند نوکیا به چالش کشیده شده است. در نتیجه ماموریت اصلی Roh Tae-moon حضور پررنگ گوشی های گلکسی در بازارهای استراتژیک از جمله چین و هند و در کنار آن به سرانجام رساندن سری تاشوی گلکسی فولد خواهد بود.

عرضه نسخه اولیه گلکسی فولد با تاخیرهای پیاپی همراه بود و کار تا جایی پیش رفت که DJ Koh طی رویدادی رسانه ای تاکید کرد که او پیش از اینکه گلکسی فولد کاملا آماده شود، برای معرفی آن شتاب کرده است.

 

DJ Koh

DJ Koh که هم در موفقیت موبایل های گلکسی نقشی کلیدی داشت کماکان سکان هدایت واحد ارتباطات موبایل و IT را در دست خواهد داشت. این واحد از کلیدی ترین زیر مجموعه های سامسونگ الکترونیکس است و روی بخش های موبایل و سخت افزار شبکه نظارت دارد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه