وضعیت پروژه های مجتمع های فاوا بررسی شد
همراه ما باشید

وضعیت پروژه های مجتمع های فاوا بررسی شد

وضعیت پروژه های مجتمع های فاوا بررسی شد

آی‌سی‌تی‌نیوز - جلسه بررسی وضعیت پروژه های مجتمع های فناوری اطلاعات و ارتباطات در ۸ استان کشور که از آبان ماه سال ۹۷ وارد فاز عملیاتی شدند و تا آذرماه سال جاری ادامه یافت، برگزار شد.

جلسه بررسی وضعیت پروژه های مجتمع های فناوری اطلاعات و ارتباطات در ۸ استان کشور که از آبان ماه سال ۹۷ وارد فاز عملیاتی شدند و تا آذرماه سال جاری ادامه یافت، برگزار شد.

به نقل از وزارت ارتباطات، جلسه گزارش پیشرفت پروژه های ICT با حضور فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات و حسین بنازاده مشاور و مدیر پروژه های ICTT و جمعی از مشاوران پروژه ها در محل وزارت ارتباطات برگزار شد.
 
در این جلسه، معارفی بعد از ارائه گزارش وضعیت پروژه های مجتمع های ICT در ۸۸ استان کشور، با اشاره به وضعیت بازار و شرایط اقتصادی کشور، گفت: با توجه به این شرایط، اولویت ما عدم توقف پروژه ها بود و تمام تلاش خود را برای این منظور انجام دادیم و پروژه ها پیشرفت خوبی داشته است.

وی بر لزوم استفاده از تمام ظرفیت ها برای انجام و تکمیل پروژه های مجتمع های ICT در استان ها، افزود: برای ادامه و تکمیل پروژه ها از ظرفیت مدیران استانی استفاده کردیم.

معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات از مشاورین و دست اندرکاران پروژه های مجتمع های ICT استان ها خواست در این پروژه ها به موضوع صرفه جویی در مصرف آب و مدیریت سبز توجه داشته باشند و برنامه هایی برای این منظور در نظر بگیرند.

در این جلسه گزارشی از وضعیت پروژه های مجتمع های ICT در ۸ استان کشور از آبان ماه سال ۹۷ تا آذرماه سال جاری ارائه شد و در بخش دیگری از این جلسه مشاورین پروژه های ICT سوالات خود درباره برگزاری مناقصات و انجام قراردادها را با کارشناس حقوقی سازمان برنامه و بودجه کشور مطرح کردند.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه