پرچمدار بعدی وان پلاس نمایشگر ۱۲۰ هرتزی خواهد داشت
همراه ما باشید

پرچمدار بعدی وان پلاس نمایشگر ۱۲۰ هرتزی خواهد داشت

پرچمدار بعدی وان پلاس نمایشگر ۱۲۰ هرتزی خواهد داشت

آی‌سی‌تی‌نیوز - وان پلاس برای جذب هرچه بیشتر کاربران و اثبات توانایی های خود گوشی های قدرتمندی را به بازار ارائه کرده و ظاهرا در نسخه بعدی هم این روند کماکان ادامه خواهد داشت. این شرکت مطابق روال گذشته از همین حالا صحبت درباره پرچمدار بعدی خود را کلید زده و از نکته ای شروع کرده که احتمالا کاربران بیشترین توجه را به آن دارند: نمایشگر.

وان پلاس برای جذب هرچه بیشتر کاربران و اثبات توانایی های خود گوشی های قدرتمندی را به بازار ارائه کرده و ظاهرا در نسخه بعدی هم این روند کماکان ادامه خواهد داشت. این شرکت مطابق روال گذشته از همین حالا صحبت درباره پرچمدار بعدی خود را کلید زده و از نکته ای شروع کرده که احتمالا کاربران بیشترین توجه را به آن دارند: نمایشگر.

به گفته مسئولان کمپانی چینی پرچمدار بعدی این شرکت که احتمالا وان پلاس ۸ باشد، به نمایشگر ۱۲۰ هرتزی Fluid Display سامسونگ مجهز می شود. این پنل AMOLED به لطف گزینه های شخصی متعدد می تواند رقبای قدری مثل راگ فون ۲ و دیگر گوشی های با نرخ رفرش بالا را کنار بزند.

نمایشگر Fluid Display نه تنها فریم ها را ۷ درصد سریعتر رندر می کند، بلکه با نرخ نمونه گیری لمس ۲۴۰ هرتزی سطح پاسخگویی به فرامین لمسی را به سطح جدیدی می رساند. به لطف فناوری درج فریم مشابه با تلویزیون های مدرن نمایش ویدیوها در نرخ ۶۰ یا ۱۲۰ هرتز بسیار روان تر صورت خواهد گرفت.

یکی دیگر از مزایای نمایشگر وان پلاس ۸ بهبود دقت رنگ ها به واسطه حداکثر روشنایی خیره کننده ۱۰۰۰ نیتی، رنگ ۱۰ بیتی کالیبره شده و نسبت تفاوت رنگ ۰.۸ است که حتی از گلکسی اس ۱۰ با نسبت ۰.۹ نیز بالاتر است.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه