گلکسی فولد ۲ چه مقدار مشتری خواهد داشت
همراه ما باشید

گلکسی فولد ۲ چه مقدار مشتری خواهد داشت

گلکسی فولد ۲ چه مقدار مشتری خواهد داشت

آی‌سی‌تی‌نیوز - Dong-Jin از رقم دقیق تعداد مشتریان مطمئن نبود اما اعلام کرد تا کنون بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار دستگاه از این موبایل در سراسر دنیا به فروش رفته است.

Dong-Jin از رقم دقیق تعداد مشتریان مطمئن نبود اما اعلام کرد تا کنون بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ هزار دستگاه از این موبایل در سراسر دنیا به فروش رفته است.

 

پیش از این Young Sohn، رییس سامسونگ الکترونیکس این رقم را برابر یک میلیون دستگاه اعلام کرده بود اما بعدا مشخص شد که اشتباه بوده است.در هر صورت گلکسی فولد موبایلی دو هزار دلاری است و حتی در کشورهای غربی هم کمتر کسی از عده پرداخت هزینه آن برمی آید، بنابراین دستیابی به رقم فروش نیم میلیونی دستاورد کوچکی نیست.

از سوی دیگر گوشی تاشوی گلکسی فولد هنوز به بلوغ کامل نرسیده و در صورت رفع برخی مشکلات در طراحی و عملکرد و کاهش قیمت مشتریان به مراتب بیشتری برای خود دست و پا خواهد کرد.

نسخه اولیه گلکسی فولد که در کنگره جهانی موبایل ۲۰۰۱۹ معرفی شد، با تاخیر بسیار و برخی تغییرات به دست خریداران رسید. کمپانی کره ای در حال کار روی نسخه دوم این دستگاه است که احتمالا به جای پلاستیک در نمایشگر آن از شیشه استفاده شده، دوربین قدرتمند ۱۰۸ مگاپیکسلی اصلی دارد و به صورتی عمودی از وسط تا می شود.

انتظار می رود گلکسی فولد ۲ بهمن ماه و در کنار پرچمدارهای جدید سری گلکسی معرفی شود.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه