بیک تیغ تراش هوشمند میسازد
همراه ما باشید

بیک تیغ تراش هوشمند میسازد

بیک تیغ تراش هوشمند میسازد

آی‌سی‌تی‌نیوز - تیغ The Next Bic Thing در ظاهر شبیه ریش تراش معمولی است؛ ولی قابلیت اندازه گیری داده های مختلفی از جمله دما، رطوبت، تراکم مو، سرعت و مدت زمان اصلاح، تعداد تماس تیغ با صورت، کند شدن تیغ و حتی میزان استفاده از آب را دارد.

 

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از دیجییاتو، تیغ The Next Bic Thing در ظاهر شبیه ریش تراش معمولی است؛ ولی قابلیت اندازه گیری داده های مختلفی از جمله دما، رطوبت، تراکم مو، سرعت و مدت زمان اصلاح، تعداد تماس تیغ با صورت، کند شدن تیغ و حتی میزان استفاده از آب را دارد.

بیک قصد دارد به کمک داده های فوق، ریش تراش نسل بعد را بسازد. این شرکت می خواهد به کمک سنسورهایی که درون تیغ تعبیه شده اند تمام حرکت های تیغ را جمع آوری کرده و از دقت اصلاح کاربران آگاه شود.

تیغ بیک به اپ موبایل وصل شده و داده های اصلاح کاربر را به فضای ابری منتقل می کند. سپس هوش مصنوعی با پردازش آنها، کاربر را از دقت اصلاح باخبر می کند. جزئیات اصلاح و نحوه تماس تیغ با پوست به کاربر و همچنین میزان آب هدر رفته نیز نمایش داده می شوند.

کمپانی بیک قصد دارد تیغ جدید خود را در تعداد محدود تولید کرده و برای اهداف تحقیقاتی برای 500 نفر به طور رایگان ارسال کند. بیک در حال حاضر به دنبال آزمایش تیغ نسل بعد خود بوده و زمان تولید انبوه آن مشخص نیست.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه