ساخت نمایشگر عریض جدید ویژه گیمرها
همراه ما باشید

ساخت نمایشگر عریض جدید ویژه گیمرها

ساخت نمایشگر عریض جدید ویژه گیمرها

آی‌سی‌تی‌نیوز - سامسونگ از تولید نمایشگر قدرتمند ۴۹ اینچی برای اجرای بازی‌های ویدئویی خبر داده که از نرخ تازه سازی صفحه بی سابقه ۲۴۰ هرتز برخوردار است.

سامسونگ از تولید نمایشگر قدرتمند ۴۹ اینچی برای اجرای بازی‌های ویدئویی خبر داده که از نرخ تازه سازی صفحه بی سابقه ۲۴۰ هرتز برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران به نقل از مهر، این نمایشگر که جی ۹ نام گرفته دارای دقت ۵۱۲۰ در ۱۴۴۰ پیکسل بوده و مدت زمان واکنش آن در برابر دستورات دریافتی تنها یک میلی ثانیه است. از همین رو، نمایشگر مذکور ابزاری مناسب برای اجرای بازی‌های اکشن و پرسرعت است.

شفافیت بالای این نمایشگر به علت استفاده از فناوری اچ دی آر و بهره مندی از فناوری پیشرفته فری سینک ای ام دی از جمله دیگر مزایای محصول مذکور است. عرضه این نمایشگر به بازار در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ رخ می‌دهد.

سامسونگ مدل دیگری از این نمایشگر به نام جی ۷ را نیز در ابعاد ۲۷و ۳۲ اینچ عرضه خواهد کرد که دقت هر دو مدل ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل بوده و نرخ تازه سازی آنها هم ۲۴۰ هرتز است. نمایشگرهای یادشده هم در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ به بازار می‌آیند. قیمت این نمایشگرها در زمان عرضه آنها به بازار اعلام می‌شود.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه