افزایش سهمیه ایران در مسابقات موت کورت فضایی
همراه ما باشید

افزایش سهمیه ایران در مسابقات موت کورت فضایی

افزایش سهمیه ایران در مسابقات موت کورت فضایی

آی‌سی‌تی‌نیوز - مدیر مرکز روابط و همکاری‌های بین المللی سازمان فضایی ایران گفت: سهمیه ایران برای مسابقات دور آسیا و اقیانوسیه موت کورت فضایی به چهار تیم ارتقا می‌یابد.

مدیر مرکز روابط و همکاری‌های بین المللی سازمان فضایی ایران گفت: سهمیه ایران برای مسابقات دور آسیا و اقیانوسیه موت کورت فضایی به چهار تیم ارتقا می‌یابد.

به نقل از سازمان فضایی ایران، آرمان پیشینی گفت: پس از رایزنی‌های فراوان و طبق آخرین مکاتبات با برگزار کنندگان دور منطقه‌ای مسابقات موت کورت (دادگاه بین المللی شبیه سازی حقوق فضایی) به نمایندگی از (IISL) ، سهمیه جمهوری اسلامی ایران برای مسابقات دور آسیا و اقیانوسیه چهار تیم خواهد بود.

مدیر مرکز روابط و همکاری‌های بین المللی سازمان فضایی ایران، اظهار داشت: نمرات لوایح کتبی تیم‌ها اعلام شده و نمرات تیم‌های ایرانی بسیار نزدیک به هم است.

پیشینی گفت: به دلیل اخذ سهمیه چهار تیمی برای ایران، امروز تیم‌ها با آمادگی بالا و انگیزه فراوان در دور ملی مسابقات موت کورت حقوق فضا، حضور دارند و این نویدی برای آینده روشن حقوق فضای کشورمان است.

دور ملی دادگاه نمایشی فضایی (موت کورت) هم اکنون در ایران با حضور ۶ تیم در حال برگزاری است و سازمان فضایی ایران برای حضور این تیم‌ها در بخش منطقه‌ای این مسابقات درحال رایزنی است.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه