استارتاپ استودیو کنترل‌تک بطور رسمی شروع به کار کرد
همراه ما باشید

استارتاپ استودیو کنترل‌تک بطور رسمی شروع به کار کرد

استارتاپ استودیو کنترل‌تک بطور رسمی شروع به کار کرد

آی‌سی‌تی‌نیوز - اولین پلتفرم آنلاین تست های کاربری در ایران با نام تستادی، راه اندازی شد.

اولین پلتفرم آنلاین تست های کاربری در ایران با نام تستادی، راه اندازی شد. به کمک استارتاپ تستادی کسب و کارها می توانند تنها با چند کلیک، وبسایت و اپلیکیشن خود را بر روی جامعه هدفشان تست کنند و در کمترین زمان نتیجه این تست ها را در قالب ویدیوهای کوتاه ببینند. کاربران عادی نیز می توانند با انجام تست های کوتاه حداکثر بیست دقیقه ای و کمک به بهبود کسب و کارهای ایرانی، درآمد کسب کنند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از اکوموتیو، امروزه تمامی کسب و کارها، از فروشندگان بزرگ و کوچک گرفته تا سازمانها و دفاتر خدماتی، نیاز به حضور در فضای مجازی دارند و اهمیت بازخورد گرفتن از مشتریان و بهبود تجربه کاربری در موفقیت کسب و کارها، روز به روز پر رنگتر می شود. اما واقعیت این است که تنها تعداد محدودی از آنها، بازخوردهای مشتریان خود را جمع آوری و تحلیل می کنند. عمده ترین دلیل این بی توجهی ناخواسته به نظرات کاربران، کمبود وقت و زیاد بودن هزینه ی انجام تست های کاربری است.

از سوی دیگر کاربران نیز درگیر مشکلات ریز و درشت سایت ها، ابزارها و اپلیکیشن های مختلف هستند. از کار نکردن دکمه ها و نامفهوم بودن پیامها، تا ابهام در فرآیندها و وجود خطاهای ناشناخته؛ و راههای ارتباط و بازخورد دادن به کسب و کارها، اغلب برای آنها ساده و در دسترس نیست.

تستادی اواخر آذرماه افتتاح شده و در این مدت بیش از پانصد تستر از سراسر ایران مشغول به انجام تستهای کاربری شده اند و این آمار هر روز درحال افزایش است. تسترها نیاز به هیچ تخصص خاصی ندارند و تنها با داشتن یک کامیپوتر یا لپتاپ و گوشی اندرویدی متوسط، می توانند تست انجام دهند و در اوقات فراغت خود درآمد داشته باشند.

تستادی، یکی از استارتاپ های مستقر در «استارتاپ استودیوی کنترلتک» از زیر مجموعه های «گروه مالی فیروزه» است. چشم انداز تستادی، کمک به تبدیل تست های کاربری به یک عادت روزانه و ارتقاء کاربردپذیری در کسب و کارهای آنلاین ایرانی است .

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه