به کارگیری شرکت های فعال حوزه تجهیزات کلید می خورد
همراه ما باشید

به کارگیری شرکت های فعال حوزه تجهیزات کلید می خورد

به کارگیری شرکت های فعال حوزه تجهیزات کلید می خورد

آی‌سی‌تی‌نیوز - شرکت مخابرات ایران در نامه ای به سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، شرکت‌ها و نهادهای فعال در زمینه طراحی و تولید تجهیزات شبکه و IT را دعوت به همکاری کرد.

شرکت مخابرات ایران در نامه ای به سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، شرکت‌ها و نهادهای فعال در زمینه طراحی و تولید تجهیزات شبکه و IT را دعوت به همکاری کرد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از خبرگزاری مهر، شرکت مخابرات ایران با ارسال نامه‌ای به دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، خواستار معرفی شرکت‌های فعال در زمینه طراحی و تولید تجهیزات شبکه برای همکاری شده است.

در متن این نامه آمده است: « با عنایت به منویات مقام معظم رهبری در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی و نام‌گذاری سال ۱۳۹۸ به نام سال «رونق تولید»، همچنان که استحضار دارید اهداف و راهبردهای متعین در قوانین بالادستی و مصوب و علی‌الخصوص مراتب ملحوظ در بندهای ۲۴ گانه اقتصاد مقاومتی و همچنین مصوبه شماره ۱۶۳ کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کلیه فعالان حوزه اقتصادی و تولیدی کشور را ملزم کرده است تا درون زایی و برون گرایی فعالیت های اقتصادی و تولیدی کشور را در در اولویت برنامه‌ریزی‌های خود قرار دهند؛ لذا شرکت مخابرات ایران برای توسعه روبنا و زیربناهای فنی ساختارهای ارتباطی خود، نیازمند به تجهیزات شبکه و فناوری اطلاعات است.»

در این نامه شرکت مخابرات ایران از سازمان نظام صنفی رایانه ای خواسته تا تمامی شرکت‌ها و نهادها و به طور اخص دانش‌بنیان را که در زمینه طراحی و تولید این تجهیزات در داخل کشور فعال هستند، با ذکر اطلاعات شناسنامه‌ای نظیر آدرس و شماره تلفن شرکت، ظرفیت تولید سالانه، صاحبان امضا و... به این شرکت معرفی کنند.

سازمان نظام صنفی رایانه ای از فعالان و علاقه‌مندان برای معرفی به شرکت مخابرات، دعوت کرده تا با مراجعه به سایت این سازمان، نسبت به اعلام حضور خود اقدام کنند.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه