سامسونگ تلویزیون های 65 اینچ بدون حاشیه خود را معرفی می‌کند
همراه ما باشید

سامسونگ تلویزیون های 65 اینچ بدون حاشیه خود را معرفی می‌کند

سامسونگ تلویزیون های 65 اینچ بدون حاشیه خود را معرفی می‌کند

آی‌سی‌تی‌نیوز - جزئیات زیادی از تلویزیون سامسونگ منتشر نشده، ولی طبق گزارشات منابع سایت کره ای Elec، طراحی آن به گونه ای است که نمایشگر با بدنه «پیوند نزدیک تری» خورده تا حاشیه هایی که در تلویزیون های 65 اینچ و بزرگ تر به چشم می خورند، از بین بروند. یکی از منابع گزارش کرده که این محصول «هیچ حاشیه ای ندارد.»

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از دیجییاتو، جزئیات زیادی از تلویزیون سامسونگ منتشر نشده، ولی طبق گزارشات منابع سایت کره ای Elec، طراحی آن به گونه ای است که نمایشگر با بدنه «پیوند نزدیک تری» خورده تا حاشیه هایی که در تلویزیون های 65 اینچ و بزرگ تر به چشم می خورند، از بین بروند. یکی از منابع گزارش کرده که این محصول «هیچ حاشیه ای ندارد.»

سامسونگ تیزری کوتاه و مبهم نیز از مراسم خود که در تاریخ 6 ژانویه (16 دی) در نمایشگاه CES برگزار می شود، منتشر کرده که در آن قابی توخالی و عبارت «فصل تجربه» (Age of Experience) به تصویر کشیده می شوند:

سامسونگ تاکنون وجود این تلویزیون را تأیید نکرده است، بنابراین نباید این خبر را چندان جدی گرفت. البته اسنادی وجود دارند که این خبر را از شایعه دور می کنند.

سامسونگ علاوه بر اقدامات اولیه برای تولید چنین محصولی، برندی با نام «Zero Bezel» یا بدون حاشیه را اوایل سال 2019 ثبت کرد، که البته هیچ کدام از آنها به معنی رونمایی حتمی از این محصول در نمایشگاه CES 2020 نیستند؛ ولی سامسونگ معمولاً از این فرصت برای معرفی تلویزیون های خود استفاده کرده است.

پیش بینی می شود تلویزیون بدون حاشیه سامسونگ، قیمت بالایی داشته باشد. غول فناوری کره جنوبی تراشه مورد نیاز این محصول را با در نظر گرفتن رزولوشن 8K توسعه داده و ترکیب طراحی سنت شکنانه با پنل بزرگ، می تواند تلویزیون های 8K معمولی را ارزان قیمت جلوه دهد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه