سامسونگ گلکسی تب S5e و گلکسی A50 آپدیت دریافت کردند
همراه ما باشید

سامسونگ گلکسی تب S5e و گلکسی A50 آپدیت دریافت کردند

سامسونگ گلکسی تب S5e و گلکسی A50 آپدیت دریافت کردند

آی‌سی‌تی‌نیوز - در حالی که هنوز ژانویه 2020 از راه نرسیده، سامسونگ وصله امنیتی این ماه را برای تبلت گلکسی تب S5e و گوشی گلکسی ای ۵۰ (Galaxy A50)، منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از گجت نیوز، در حالی که هنوز ژانویه 2020 از راه نرسیده، سامسونگ وصله امنیتی این ماه را برای تبلت گلکسی تب S5e و گوشی گلکسی ای ۵۰ (Galaxy A50)، منتشر کرده است.

کاربران سامسونگ گلکسی تب S5e در آمریکای جنوبی، آپدیت امنیتی ژانویه 2020 را با شماره ورژن T725XXS1ASL2 دریافت کرده‌اند. برای سامسونگ گلکسی ای 50 نیز این آپدیت با شماره A505FNPUU3ASL6 در روسیه منتشر شده است. پیش‌تر هم پچ امنیتی ماه ژانویه با آپدیت بتای اندروید 10 وارد گوشی‌های سری گلکسی اس 10، نوت 10 و گلکسی اس 9 شده بود.

گلکسی تب اس 5 ای و گلکسی ای 50 همچنان با سیستم عامل اندروید 9 کار می‌کنند؛ ولی در مورد این گوشی هوشمند به نظر می‌رسد آپدیت جدید علاوه بر رفع مشکلات امنیتی، بهینه‌سازی‌ها یا قابلیت‌های تازه‌ای را نیز به همراه بیاورد. چون در شماره ورژن آن به جای حرف S، حرف U وجود دارد.

برای بررسی دسترسی به آپدیت، می‌توانید از اپ تنظیمات (Settings) به بخش به‌روزرسانی نرم افزاری (Software update) مراجعه کنید؛ یا منتظر دریافت نوتیفیکیشن مربوطه باشید.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه