اندروید 10 برای گلکسی نوت 9 آمد
همراه ما باشید

اندروید 10 برای گلکسی نوت 9 آمد

اندروید 10 برای گلکسی نوت 9 آمد

آی‌سی‌تی‌نیوز - نسخه پایدار اندروید 10 برای گلکسی نوت 9 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 9) منتشر شد. البته دریافت این به‌روزرسانی شرایط خاصی دارد که در ادامه می‌توانید بخوانید.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از گجت نیوز، نسخه پایدار اندروید 10 برای گلکسی نوت 9 سامسونگ (Samsung Galaxy Note 9) منتشر شد. البته دریافت این به‌روزرسانی شرایط خاصی دارد که در ادامه می‌توانید بخوانید.

سامسونگ ماه گذشته نسخه آزمایشی One UI 2.0 بر پایه‌ی اندروید 10 را برای صاحبان گوشی گلکسی نوت 9 خود منتشر کرد و حال به نظر می‌رسد شاهد انتشار نسخه پایدار این به‌روزرسانی نرم افزاری برای پرچمدار سال 2018 غول کره‌ای هستیم.

با این حال، این به‌روزرسانی شماره مدل N960FXXU4DSLB را شامل می‌شود که در حال حاضر مختص کاربرانی است که عضوی از برنامه آزمایشی سامسونگ هستند. حجم این به‌روزرسانی نیز فقط 100 مگابایت است.

اگر شما هم یکی از اعضای برنامه آزمایشی سامسونگ هستید، می‌توانید با رفتن به بخش تنظیمات گوشی و سپس منوی Software Update، نسخه پایدار اندروید 10 برای گلکسی نوت 9 سامسونگ را دریافت کنید. البته اگر عضو برنامه آزمایشی سامسونگ نیستید هم نگران نباشید، به زودی طعم اندروید 10 را با گوشی خود خواهید چشید.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه