هواوی را سختی در پیش در پیش دارد
همراه ما باشید

هواوی را سختی در پیش در پیش دارد

هواوی را سختی در پیش در پیش دارد

آی‌سی‌تی‌نیوز - «اریک ژو» (Eric Xu)، رئیس چرخشی هواوی به مناسبت سال نو میلادی خطاب به کارمندان این شرکت گفت که درآمد هواوی در سال 2019 از رقم فوق العاده 122 میلیارد دلار عبور کرده که با 18 درصد رشد نسبت به سال گذشته میلادی، رکورد جدیدی برای این کمپانی چینی محسوب می شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از دیجییاتو، «اریک ژو» (Eric Xu)، رئیس چرخشی هواوی به مناسبت سال نو میلادی خطاب به کارمندان این شرکت گفت که درآمد هواوی در سال 2019 از رقم فوق العاده 122 میلیارد دلار عبور کرده که با 18 درصد رشد نسبت به سال گذشته میلادی، رکورد جدیدی برای این کمپانی چینی محسوب می شود.

آقای «ژو» اضافه می کند که هواوی، 240 میلیون گوشی در سال 2019 به فروش رسانده که نسبت به فروش 206 میلیونی سال گذشته، پیشرفت چشمگیری نشان می دهد. وی اشاره می کند که این آمار از برآوردهای اولیه این شرکت کمتر هستند، اما با این حال قابل توجه بوده و ایستادگی قوی آنها در برابر سختی ها را نشان می دهد.

«ژو» تأکید می کند که هواوی در حال مقابله با اقدامات خصمانه و طولانی مدت آمریکا علیه کسب و کار این شرکت است و اگر این اقدامات ادامه داشته باشند، شرایط به مراتب سخت تری را برای دوام آوردن و رونق یافتن این شرکت به وجود می‌آورند که سابقه ای 32 ساله را در کارنامه خود می بیند. وی اضافه می کند که مقاومت، اولویت هواوی در سال 2020 خواهد بود.

آمریکا اوایل سال جاری میلادی هواوی را در لیست تحریم ها قرار داد و محدودیت های جدیدی را در فروش و مراوده این شرکت با کمپانی های آمریکایی گذاشت. دولت آمریکا به دلایل امنیت ملی به متحدان خود هشدار داده تا از محصولات هواوی در زیرساخت های اینترنت نسل پنجم (5G) خود استفاده نکنند.

«ویلبر راس» (Wilbur Ross)، وزیر بازرگانی دولت ترامپ اکتبر سال جاری ابراز امیدواری کرد که هند (دومین بازار مخابراتی دنیا)، با استفاده از تجهیزات 5Gهواوی خود را سهواً در معرض تهدیدات امنیتی قرار ندهد. البته هند مطابق میل آمریکا عمل نکرد و به درخواست هواوی برای مشارکت در آزمایش طیف 5G این کشور موافقت کرد.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه