تفاهم 321 میلیارد تومانی دانش بنیان ها و صنایع مختلف کشور
همراه ما باشید

تفاهم 321 میلیارد تومانی دانش بنیان ها و صنایع مختلف کشور

تفاهم 321 میلیارد تومانی دانش بنیان ها و صنایع مختلف کشور

آی‌سی‌تی‌نیوز - معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از انعقاد 12 تفاهم نامه و قرارداد به ارزش 321 میلیارد تومان میان شرکت های دانش بنیان و صنایع مختلف کشور در نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی(تستا) خبر داد.

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری از انعقاد 12 تفاهم نامه و قرارداد به ارزش 321 میلیارد تومان میان شرکت های دانش بنیان و صنایع مختلف کشور در نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی(تستا) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران سیاوش ملکی فر گفت: در این نمایشگاه پاویون ارائه نیازهای فناورانه صنایع به همت صندوق  نوآوری و شکوفایی برپا شد. در این پاویون طی 4 روز رویدادهای ارائه نیازهای فناورانه توسط 12 سازمان و دستگاه دولتی ارائه شد و در مجموع ٣٥٧ نفر از پژوهشگران و فناوران برای حضور در رویدادها ثبت نام کردند.

وی افزود: همچنین ٦٩ جلسه B2B ارائه نیازهای فناورانه و بیش از ١٠٠ جلسه B2B برای شرکت های حاضر در پاویون برگزار شد و ٤٤ تفاهم نامه همکاری امضا شد که ١٢ تفاهمنامه به ارزش 321 میلیارد تومان بود همچنین ارزش ریالی تفاهم نامه های حاصل از مذاکرات غرفه داران با شرکت های فناور نیز 8 میلیارد تومان بود.ملکی فر در مورد میزان استقبال از پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه تقاضای ساخت و تولید ایرانی(تستا)  گفت: در این پاویون 20 شرکت در قالب غرفه توانمندی های خود را به بازدیدکنندگان عرضه کردند. وی گفت: علاوه بر شرکت های دانش بنیان، ٦ صندوق پژوهش و فناوری نیز در این پاویون حضور داشتند که شامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه علم و صنعت ایران، صندوق پژوهش و فناوری صنعت برق و انرژی، صندوق پژوهش و فناوری توسعه فناوری ایرانیان، صندوق پژوهش و فناوری لیدکو، صندوق پژوهش و فناوری توسعه فناور نوین و صندوق پژوهش و فناوری تجهیزات پزشکی بود.

نمایشگاه تستا به همت شورای عالی عتف و با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی در روزهای 26 تا 29 آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد.

 

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه