اختصاص فضای ویژه و ارزان جهت حضور استارتاپ‌ها در نمایشگاه شهر هوشمند
همراه ما باشید

اختصاص فضای ویژه و ارزان جهت حضور استارتاپ‌ها در نمایشگاه شهر هوشمند

اختصاص فضای ویژه و ارزان جهت حضور استارتاپ‌ها در نمایشگاه شهر هوشمند

آی‌سی‌تی‌نیوز - نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند با هدف پیشرفت و توسعه روز افزون استارتاپ‌ها فضایی ویژه و ارزان را برای حضور هرچه بهتر استارتاپ‌های کشور در این نمایشگاه بین‌المللی فراهم کرده است.

نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند با هدف پیشرفت و توسعه روز افزون استارتاپ‌ها فضایی ویژه و ارزان را برای حضور هرچه بهتر استارتاپ‌های کشور در این نمایشگاه بین‌المللی فراهم کرده است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران استارتاپ‌ها و کسب و کارهای نوپا می‌توانند با بهره‌مندی از تخفیف ویژه در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای نوپا و با پرداخت فقط یک میلون تومان در نمایشگاه ثبت‌نام کرده و در سالن ویژه استارتاپ‌ها در دومین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند مستقر شوند. 

گفتنی است دومین نمایشگاه بین المللی شهر هوشمند از ۲۲ تا ۲۴ دی ماه در مصلی تهران و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، وزارت کشور و وزارت راه و شهر سازی برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه شرکت‌های داخلی و خارجی بسیاری حضور داشته و بخش بزرگی از فعالان حوزه هوشمندسازی کشور نیز برای حضور در آن ثبت‌نام کرده اند؛ لذا این نمایشگاه می‌تواند تاثیر قابل توجهی در زمینه معرفی برند و خدمات استارتاپ‌ها و شرکت‌های حوزه هوشمندسازی و فناوری اطلاعات داشته باشد. 

شایان ذکر است این نمایشگاه بزرگترین رویداد حوزه شهر هوشمند در کشور در مساحت 21000 متر مربع است و پش بینی می‌شود بالغ بر 400 شرکت از حوزه‌های مرتبط در شهر هوشمند در این رویداد مشارکت کنند. ‌

متقاضان جهت حضور در این رویداد می توانند با شماره‌های 22893242 و 22893244 تماس حاصل کرده و یا به آدرس اینترنتی www.iransmartcity.com مراجعه کنند.

 

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه