گوشی هوشمند جدید سامسونگ چند سانتی‌متر کشیده‌تر می‌شود
همراه ما باشید

گوشی هوشمند جدید سامسونگ چند سانتی‌متر کشیده‌تر می‌شود

گوشی هوشمند جدید سامسونگ چند سانتی‌متر کشیده‌تر می‌شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - سامسونگ روی گوشی هوشمندی کار می‌کند که دارای صفحه نمایش قابل انبساط است؛ در واقع نمایشگر دستگاه در حالت باز شده، چند سانتی‌متر کشیده‌تر می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از گجت نیوز، سامسونگ روی گوشی هوشمندی کار می‌کند که دارای صفحه نمایش قابل انبساط است؛ در واقع نمایشگر دستگاه در حالت باز شده، چند سانتی‌متر کشیده‌تر می‌شود.

تصاویر شماتیک مربوط به پتنت نشان می‌دهند که این گوشی سامسونگ، حاشیه‌های باریکی در طرفین دارد. البته چانه دستگاه، چندان باریک نیست. اما ویژگی نوآورانه این موبایل را باید قابل انبساط بودن صفحه نمایش آن بدانیم.

اگر کاربران برای گیمینگ یا تماشای فیلم به یک نمایشگر بزرگ احتیاج داشته باشند، می‌توانند سایز آن را با اسکرول کردن افزایش دهند؛ بدون اینکه ناپیوستگی یا شکافی در آن به وجود بیاید. این عملکرد، به لطف وجود یک پنل متحرک در پشت دستگاه امکان‌پذیر است.

همچنین بخوانید:

برادر پابلو اسکوبار گوشی منعطف می‌فروشد؛ معرفی اسکوبار فولد 1 با قیمت 350 دلار!

البته مانند هر پتنت دیگری، تضمینی برای پیاده‌سازی این طراحی در یک محصول تجاری وجود ندارد. بنابر گزارش‌ها، سامسونگ طرح‌هایی دیگری هم برای گوشی های منعطف با نمایشگر تلسکوپیک و نمایشگر تاشو دارد که امیدوار است در آینده نزدیک، حق اختراع آن‌ها را به نام خود ثبت کند.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه