ظرفیت باتری شیائومی می 10 لو رفت
همراه ما باشید

ظرفیت باتری شیائومی می 10 لو رفت

ظرفیت باتری شیائومی می 10 لو رفت

آی‌سی‌تی‌نیوز - یک افشاگر چینی ظرفیت باتری شیائومی می 10 (Xiaomi Mi 10) را لو داده است. بر این اساس، گوشی Mi 10 از باتری به مراتب بزرگ‌تری نسبت به Mi 9 برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات به نقل از گجت نیوز، یک افشاگر چینی ظرفیت باتری شیائومی می 10 (Xiaomi Mi 10) را لو داده است. بر این اساس، گوشی Mi 10 از باتری به مراتب بزرگ‌تری نسبت به Mi 9 برخوردار است.

شیائومی می 10 و می 10 پرو، پرچمداران آینده‌ی کمپانی شیائومی خواهند بود. انتظار می‌رود در ماه فوریه از این دو دیوایس که از تراشه‌ی اسنپدراگون 865 قدرت خواهند گرفت، رونمایی کند. هنوز جزئیات زیادی در مورد اعضای این خانواده در دست نیست، اما یک افشاگر قابل اعتماد چینی به تازگی دست به افشای اطلاعاتی در مورد ظرفیت باتری شیائومی می 10 زده است.

به نقل از این افشاگر، نسخه‌ی معمولی این خانواده از یک باتری 4500 تا 4800 میلی‌آمپر ساعتی بهره‌مند خواهد بود. وی همچنین می‌گوید که اندازه‌ی باتری این گوشی ممکن است با ظرفیت واقعی خود چیزی در حدود 100 میلی‌آمپر ساعت متفاوت باشد.

این اطلاعات نشان می‌دهد که گوشی شیائومی Mi 10‌ از یک باتری به مراتب بزرگ‌تر نسبت به Mi 9 که ارائه کننده‌ی ظرفیت 3300 میلی‌آمپر ساعتی بود، برخوردار است. اعتقاد بر این است که این گوشی ارائه کننده‌ی فناوری 5G خواهد بود. دریافت تاییدیه 3C توسط آن نیز نشان می‌دهد که این باتری با سرعت 30 وات شارژ خواهد شد. متاسفانه هنوز اطلاعی از ظرفیت باتری مدل پرو این خانواده در دست نیست، اما ظاهراً ارائه کننده‌ی سرعت شارژ بسیار پرسرعت 66 وات است.. شماره مدل نسخه‌ی اصلی M2001J2E/C و مدل پرو می 10 شیائومی M2001J1E/C است.

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه