صنعتی سازی حوزه فضایی کشور
همراه ما باشید

صنعتی سازی حوزه فضایی کشور

صنعتی سازی حوزه فضایی کشور

آی‌سی‌تی‌نیوز - رئیس سازمان فضایی ایران گفت: صنعتی سازی حوزه فضایی در جهت توانمندسازی اکوسیستم استارت‌آپی کشور، با استقبال بخش خصوصی مواجه شد.

رئیس سازمان فضایی ایران گفت: صنعتی سازی حوزه فضایی در جهت توانمندسازی اکوسیستم استارت‌آپی کشور، با استقبال بخش خصوصی مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از مهر، مرتضی براری در صفحه اینستاگرام خود، با اشاره به ورود دنیا به عرصه چهارم فناوری فضایی، اظهار داشت: عرصه چهارم فضا، نسل پیوند فناوری‌های نوین و نقش‌آفرینی حداکثری بخش خصوصی در این عرصه است.

وی گفت: در مسیر صنعتی سازی حوزه فضایی، برای توسعه و توانمندسازی بخش خصوصی و اکوسیستم استارت‌آپی در تمام چرخه فناوری فضایی تلاش می کنیم. خوشبختانه تاکنون نیز با استقبال و همراهی قابل توجه بخش خصوصی در این زمینه مواجه بوده‌ایم.

رئیس سازمان فضایی ایران ادامه داد: نیاز است تا این حلقه گسترده‌تر شود و با پیوند فناوری‌های نوین و فناوری فضایی، بتوانیم در عرصه چهارم فضا در عرصه‌های بین‌المللی نیز نقش آفرین و موثر باشیم.

به گفته معاون وزیر ارتباطات، با همراهی و تعامل با جوانان متخصص، خلاق و نوآفرین آینده‌ای روشن پیش روی صنعت فضایی و کشورمان خواهد بود.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه