نمایشگاه فناوری اطلاعات و دانش برگزار می شود
همراه ما باشید

نمایشگاه فناوری اطلاعات و دانش برگزار می شود

نمایشگاه فناوری اطلاعات و دانش برگزار می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - نمایشگاه فناوری اطلاعات و دانش در حاشیه دهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش (۲۰۱۹ IKT) در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود.

نمایشگاه فناوری اطلاعات و دانش در حاشیه دهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش (۲۰۱۹ IKT) در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران و به نقل از مهر، نمایشگاه فناوری اطلاعات و دانش فردا سه شنبه ۱۰ دی‌ماه همزمان با دهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش (۲۰۱۹ IKT) با حضور فعالان این حوزه در پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، برگزار می شود.

دهمین کنفرانس فناوری اطلاعات و دانش (۲۰۱۹ IKT) با حضور ستار هاشمی معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و وحید یزدانیان رئیس پژوهشگاه ICT فردا سه شنبه آغاز به کار می کند.

راه‌اندازی غرفه‌های مخابراتی و فناوری اطلاعات و برپایی نمایشگاه آخرین دستاوردهای دانش در این حوزه، از جمله برنامه هایی است که با مشارکت پژوهشگاه ICT و در حاشیه کنفرانس مذکور مورد استقبال و بازدید مسئولان، فعالان و سایر شرکت کنندگان قرار می گیرد.

این نمایشگاه در محل پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات به مدت ۳ روز میزبان علاقه‌مندان به حوزه فناوری اطلاعات و دانش خواهد بود.

شرکت های بزرگ علم و فناوری اطلاعات کشور در این نمایشگاه، آخرین دستاوردهای خود را ارائه می کنند.

درباره نویسنده

نادر  نینوایی

نادر نینوایی مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه