خانه استارتاپ های ورزشی تشکیل می شود
همراه ما باشید

خانه استارتاپ های ورزشی تشکیل می شود

خانه استارتاپ های ورزشی تشکیل می شود

آی‌سی‌تی‌نیوز - همزمان با جشنواره استارتاپ های ورزشی کشور

همزمان با جشنواره استارتاپ های ورزشی کشور، خانه استارتاپ های ورزشی تشکیل می شود.

یعقوب سالکی نیا دبیر کمیته استارتاپ های ورزشی کشور با عنوان این خبر افزود: جشنواره استارتاپ های ورزشی کشور همزمان با سومین نمایشگاه ورزش و تجهیزات نوین از 24 تا 27 دی ماه سالجاری در شهر آفتاب برگزار می شود.

استارتاپ ها و شرکت های شتاب دهنده با حضور در این جشنواره نسبت به ارایه دستاوردهای خود اقدام می کنن . همچنین در طول برگزاری این جشنواره نشست های تخصصی با حضور مدیران و مسئولان مرتبط و کارشناسان برگزار خواهد شد.

وی با ذکر اسامی حامیان این جشنواره اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان، شورای اسلامی شهر تهران، پژوهشگاه علوم ورزشی، فدراسیون های ورزشی بخصوص فدراسیون ورزش های همگانی، همچنین رسانه های مکتوب و دیجیتال  ارزشمندی در کنار ما هستند تا اتفاق مبارکی را برای استارتاپ های ورزشی رقم بزنیم.

دبیر استارتاپ های ورزشی کشور در ادامه گفت: تیرماه امسال در نمایشگاه استارتاپ ها شروع خوبی را رقم زدیم. با حمایت دوستانمان در وزارت ورزش و جوانان و همچنین فدراسیون ورزش های همگانی و مرکز فن بازار استارتاپ های ورزشی آغاز خوبی داشتند.  حالا با تشکیل کمیته استارتاپ های ورزشی کشور در وزارت ورزش و جوانان و همچنین ورود دوستان شورای اسلامی شهر تهران امیدوار هستیم که جهش خوبی در این زمینه داشته باشیم. ورزش کشور و صنعت ورزش نیازمند این جهش و تغییر نگاه است و امیدوار هستیم با حمایت از جوانان استارتاپی شاهد تحولی خوب در این زمینه باشیم.

سالکی نیا در پایان گفت: استارتاپ هایی که هنوز موفق به ثبت نام نشده اند در فرصت باقی مانده با مراجعه به سایت ssports.ir و یا تماس با شماره تلفن 77634493 ثبت نام خود را قطعی نمایند.

 خانه استارتاپ های ورزشی تشکیل می شود

درباره نویسنده

سینا مظفری مشاهده تمام مطالب

ثبت دیدگاه